Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bennem maradt az óvszer szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem maradt az óvszer szex után. Érdemes terhesség utáni tablettát bevenni?

Figyelt kérdés

Mindig óvszerrel védekezünk a partneremmel, és ma reggel bennem maradt az óvszer. Én voltam felül, tehát ahogy leszálltak róla láttam hogy a Kondom fele kilóg a hüvelyembol. A dologhoz hozzá tartozik hogy pcos-es vagyok, emiatt elég rossz a ciklusom. Jelenleg merkformint szedek, de még emellett is sokszor rendszertelen, most ők 40 napja menstruáltam utoljára, pont tegnap csináltam egy tesztet biztos ami biztos alapon, ami negatív lett.

Szóval alapból kicsi az esély illetve nem úgy tűnt mintha baja lett volna az ovszernek, emiatt vacillálok, hogy megvegyem e a gyógyszert.



2022. máj. 22. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mostmár semmiképp ne vegyél be esemény utáni tablettát.


Sajnos nem megfelelő méretű gumit használtok, talán túl nagy a pasidra. Ezen érdemes elgondolkodni, valamint azon hogy talán nyálas/nyálkás/vizes volt a pénisze, emiatt is lecsúszhat. Meg amiatt is, ha vérpénisze van, és kezd kókadni

2022. máj. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig ezt a típust használtuk, ez már vagy a 3. doboz, eddig nem volt baj vele, szóval kétlem hogy itt volt a probléma.
2022. máj. 22. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Lovagló pózban, ha a nő irányít, én is mindig leszoktam lankadni kicsit, és ez sok férfinél probléma, ezért csúszhatott le a gumi róla. Szerencsére mi nem gumiban szoktunk, én nem is tűröm egyáltalán.
2022. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Az mi hogy terhesség utáni tabletta?!
2022. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!