Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás gyógyszert csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás gyógyszert csak a háziorvossal lehet kiiratni?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárakban nem adnak ki (sűrgős esetben)? Vagy a kórházakban? 17 vagyok. Szólnak a szüleimnek? NAGYON FONTOS légyszíves írjatok!!!
2008. jan. 1. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell feliratni,ahol nőgyógyászati ügyelet van.Kórház,SZTK stb.H a szüleidnek szólnak-e nem tudom,nem volt rá soha szükségem.Vény nélkül fogamzásgátló tabit SOHA nem adnak ki!
2008. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, 16 éves kor után már kérheted hogy a szüleidet ne értesítsék. Recept mindenképpen kell hozzá. Szerintem ennek a gyógyszernek túl magas a hormontartalma. Ha élsz szexuális életet, jobb állandó tablettát szedned, kevésbé terheli meg a szervezeted. Vagy a fiú használjon óvszert.
2008. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Miért csak utólag gondoltál a védekezésre? Ha állandó partnered van, akkor szedj fogamzásgátlót! Ha nem akkor nem ciki, ha lány léttedre van nálad gumi!
2008. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kérdésre kéne válaszolni,és nem leszúrni a válaszadót!!És ha csak kiszakadt a gumi????Nem tudhatjuk!Igencsak nőgyógyásznál lehet felíratni a hormontartalma miatt!Asszem 5500ft,ha jól emléxem egyik nap valaki írta.De 2 fajta van.Siess nehogy baj legyen!S ok szerencsét!
2008. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos nem, csak nőgyógyász irhatja fel, de ő akár az ügyeleten is megteszi. Manapság sok ambulancia van erre a célra.

Igen, elég drága, már mikor én utoljára vettem is sokba került.

A szüleid nem értesítik szerintem, miért és hogyan is tennék meg?

Ha baj van, éj vele, de valóban a fogamzásgátló hosszú távon megbízhatóbb módszer.

2008. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!