Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirált viselők, van aki érzi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirált viselők, van aki érzi a felrakás után? Pontosabban azt, hogy van ott valami.

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
3%
A spirál rejtett abortuszt végez, mert nem engedi a megtermékenyült petesejtet - azaz a már megfogant emberi életet - beágyazódni a méhfalba, azaz a magzat éhen hal. Aki nemtudta, most már tudja és bánja azt is amikor feltetette! Az élet tisztelete nem csak hitbeli törvény, felelősség, hanem emberi erkölcs is, valamint egyszer mindenki elszámol Alkotója előtt és én nem szeretnék ott állni úgy hogy ilyenért nem kértem égi megbocsátást.
2022. máj. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1: az egy sejtcsomó, nem élet


A válasz: nem,nem érzem hogy ott van

2022. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

1


XD menj olvasd a kis mesekonyved

2022. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rodi91 ***** válasza:
100%
Az első pár napban éreztem, de azóta egyáltalán nem.
2022. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!