Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az a parmatex huvelytablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a parmatex huvelytabletta? Tudom utanna lehet olvasni! De inkabb itr kerdezem meg. Hatha valaki hasznalt es eltudja mondani a velemenyet rola. Elv. Valakitol hallottam hogy ha beveszem ezt a tablettat szex elott akk nem leszek terhes..?

Figyelt kérdés

Ertelmes velemenyeket varok!

Elore is nagyon koszonom☺️☺️



2022. máj. 23. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

A hüvelybe kell felhelyezni aktus előtt, néhány perc alatt elolvad, és megöli a spermát. Én a tablettát egyszer tudtam használni, mert éles volt a széle, megcsikart belül és iszonyat módon fájt utána hetekig a szex.

Van kúp is, az jó volt, évekig azzal védekeztem, nem estem teherbe. Viszont jó, ha tudod, hogy sokan panaszkodnak rá, hogy nem elég hatásos.

2022. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De állítólag keserű az íze.
2022. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a krémet ajánlom, az volt a legjobb
2022. máj. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pharmatex baby rengeteg "szaladgal" a vilagon. Ne vegyetek, a legrosszabb fogamzasgato modszer. Hoxa, stb. Olvass.
2022. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!