Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring mellett nem jön meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring mellett nem jön meg (Yasminelle tabletta után)?

Figyelt kérdés

Évekig szedtem a Yasminellt de doki javaslatara váltottam Nuvaringre. Mindent úgy csinaltam ahogy kellett, a 7 napos szünet utan akkor tettem fel az első gyurut amikor a tabit beszedtem volna (azaz teljesen a betegtajekoztato szerint), nem esett ki, nem is vettem ki egyszer sem, sot a párom sem ment el bennem, megszakítassal vedekeztunk pluszban ebben az elsö honapban.

Hetfon este vettem le a gyurut, de még ma sem jött meg egyelőre.

2 het mulva allamvizsgazok jogon, nagyon stresszelek rajta, ez esetleg befolyasolhatja vagy még szoknom kell a gyurut a tabi helyett és feleslegesen varom h az eddig beállt napon jöjjön meg? Vagy mi lehet a gond?



2022. jún. 10. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem ment beléd akkor szinte esélytelen, bár első hónapban direkt az óvszert szoktak javasolni, hiszen nem tudni mennyire hatékony és az elovaladek is okozhat terhességet gyűrű mellett is
2022. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!