Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha ilyen sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nknk8815 kérdése:

Normális, ha ilyen sokáig megvan 72 órás tabletta után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Két hete kedden hajnalban történt a baleset…

Másnap este hat körül be is vettem az Escapelle nevezetű csodát.

Rögtön másnap elkezdett fájni a hasam, mint amikor meg akar jönni, de végül elhúzta vasárnapig.

Nos a gond az, hogy azóta megvan. Ez 10 napot jelent, egyszer volt 1 nap, amikor nem volt semmi, de egyébként töretlenül élénk a téma.

Volt már valakivel ilyen, vagy kezdjek el aggódni és menjek el az orvoshoz?

Egyébként eddig teljesen normális volt a ciklusom. :(


Köszi előre is a válaszokat!

22L



2022. jún. 23. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Párom utána jó sokáig szarul volt, majd megkérdezzem tőle ez meddig tartott ha felkelt.
2022. jún. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
normális
2022. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! velem is ugyanigy volt, hajnalban, aztan masnap reggel be is a tabletta. Nekem hat napra ra jott meg a tabitol, es kb 5 napig tartott. most vegeztem egy terhessegi tesztet, es negativ. az eset kb 4-5 hete tortent. a tabletta elegge megkavaeta a ciklusom, szoval most varom, hogy megjojjon:)
2022. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!