Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta sokadik bevétele után semmi tünet normális?

Figyelt kérdés

Ötödik alkalommal vettem be Escapelle esemény utáni tablettát - és használt. Azért írom e kérdést főként, hogy megosszam azokat a mellékes tényezőket, amikről én nem találtam információt, és azon tüneteket, amikről nem olvashattam.

A partnerem vette meg a tablettát, s sietve is 24 óra telt el, mire hozzájutottunk. Szétrágva vettem be - siettünk, rá van írva, hogy le kell nyelni, de nem így történt. Előtte három nappal pedig fogyasztottam is gyógynövényteát, amiben vélhetően orbáncfű is volt. Ezen két tényező fokozta izgalmamat. Bevétel után öt napra azt éreztem, mintha a szeméremajkaim feszülnének, és hőemelkedésem is volt. A menstruációm fájdalommentes szokott lenni, előtte egyedül a pattanások jeleztek, és hogy fázott a derekam - ezen tünetek egyre tolultak, de vér még sehol nem volt, s nagyon ideges voltam. Tabletta utáni hatodik napon már éreztem valami görcsöt - de semmi vér, s elkezdtem félni. Sok alkoholt fogyasztottam - attól akaratlanul mindig előbb megjött - és sokat maszturbáltam - az is előre szokta hozni. De semmi. A hetedik nap már pokol volt: pattanások és hőemelkedés, de vér semmi. A fiúval beszéltem, nem nyugtatott meg. Egy gyerek csak tönkretenné az életét, az abortuszt sem tudná állni - ez bennem fel sem merült - s reméli, működik ez a valami, stb. Már többször is görcsöltem és nagyon féltem - s végül nyolcadik napon minden előjel nélkül megjött a menstruációm. Gyenge volt és négy napos. Utána és rá hetekre is negatív lett minden teszt. - habár az elsőnél annyira remegett a lábam, hogy alig tudtam megfogni a poharat.

Sajnos senki nem állt mellettem az izgalom napjaiban, s nem érthették nyugtalanságom okát - ilyenkor dolgoztam és éjjel filmeztem, máshogy nem tudtam elterelni a gondolataimat.

Ez nyár elején történt, s ami azt illeti, a tabletta bevételére nyolc napra lett menstruációm. Mivel soha nem tartottam számon, kb egyébként is akkor lehetett volna.



2022. júl. 19. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!