Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy mondjuk durex óvszer elszakadt szex kozben?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye ilyennek? Nem egy szar kotonról beszélek amit 20 forintért veszel. Egy sima szexnél amikor nem prnós hardcore-ba toljátok akkor mennyi az eselye?

2022. júl. 21. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Sohasem fordult elő még vele
2022. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. Az volt a gáz,hogy akkor vettük észre amikor már elmentem. De csak 1X volt ilyen. Szerintem nem gyakori
2022. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Velem még sohasem volt, de mondjuk nem is veszek divatmárkás lyukas, vagy silány minőségű gumit.

Érdekes módon, nekem soha egy sem ment még tönkre, pedig azért elhasználtam már egy párat.

Ellenben a Durexről rengeteg problémát látok/hallok.

Vajon miért, mit gondoltok?

2022. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már márkás óvszerrel is hogy elszakadt, Durex-el is. Az óvszer sosem véletlenül szakad el, helytelen tárolás, rosszul van felvéve, heves "reszelés" elégtelen síkosítás mellett stb.

Tanács: csúcstámadás előtt 1-2 perccel egy pillanatra kivenni és gyors rápillantás a gumira rendben van-e. Egy másodperc az egész, nem töri meg a lendületet, az ihletet viszont "életmentő" lehet.

2022. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt, de mi análisan csináltuk, és az ánusz sokkal szűkebb, az szakította ki.
2022. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer elszakadt a durex, de nem szex közben. A kanapémra tettem egy párnát és azt dugtam. Lehet kicsit heves voltam😂
2022. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt igen. Eseményutánit vettem be utána.

Sima szex volt, esély mindenkinél ugyanannyi

2022. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!