Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma szeretkezés után zuhanyozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szeretkezés után zuhanyozni mentem és ondóhoz hasonlót éreztem a hüvelyemnél és az ágynemün is maradt és megkeményedett. Szerintetek ez ondó vagy az én izgalmi folyásom? (Gumival védekeztünk)

Figyelt kérdés
Komoly vélaszokat várok!
2010. szept. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fehérfolyás.
2010. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha gumival védekeztetek akkor a hüvelyeden lévő folyadék csak a te folyásod lehetett, ha csak nem kiszakadt a gumi, de gondolom azt észrevettétek volna.
2010. szept. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szabályszerűen használtátok a gumióvszert, akkor valószínűleg nem ondó volt. Egyes nőknél sűrű, fehér színű váladék jelenik meg "ott" izgalmi állapot esetén. Viszont a saját testeddel neked kell tisztában lenned.
2010. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maskor kuldj kepet a huvelyedrol es megmondjuk miaz :>
2010. szept. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!