Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirállal való védekezésről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirállal való védekezésről ki mit mond?Tapasztalt mellékhatások érdekelnek elsősorban. Illetve fáj-e a felhelyezése?

Figyelt kérdés
2008. dec. 21. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Tanárom mellette lett terhes, én ennyit tudok róla :S
2008. dec. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

én meg annyit, hogy a brátnőm lett terhes mellette.


gondold meg

2008. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ezek elég komoly "mellékhatások". És ha betegség miatt nem szabad semmilyen hormontartalmú gyógyszert szednem nincs normális megoldás? :( No sex... az a biztos... :)
2008. dec. 21. 12:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

hüvelytabletta...pl..

am sajna nekem is van ismerősöm aki terhes lett mellette :S

2008. dec. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
A felhelyezés nem mindenkinek fáj. Nem mondom hogy, kellemes érzés, de egy ismerősömnek évek óta van, és meg van vele elégedve. Igen, természetesen megtörténhet a teherbeesés, de tudomásom szerint ez nem gyakori eset! Megakarlak nyugtatni(hogy ne mindenki csak rosszat mondjon a dologról),hogy biztonságos!(bár mint mondtam vannak kivételes esetek) Viszont ha mégis bizonytalan vagy benne, akkor maradj csak a jólbevált módszereknél(tabletta,óvszer...)!!!:))
2008. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm szülés után felhelyeztette és pár nap múlva a sürgősségin kötött ki, mert bevérzett tőle! Spirál mellett a méhen kívüli terhesség is gyakori!

Próbáld ki a pesszáriumot vagy a hüvelygyűrűt.

2008. dec. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A hüvelygyűrű nem hormontartalmú?
2008. dec. 21. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Igazad van bocsi, én is csak most olvastam utána!
2008. dec. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem sok lehetőségem maradt :-( Az említett betegség miatt a gyerekvállalás is elég rizikós... :-(((( illetve a megfogant bébi meg nem tartása is életveszélyes... azt hiszem a tuti módszer a no sex, de annak meg válás lesz a vége... vagy kombinálok! :-)

Köszönöm a válaszokat.

2008. dec. 22. 07:26
 10/14 anonim ***** válasza:
60%

szia,szerintem próbáld ki a patentex oval kúpot,én ezt használom,igaz,eddig csak megszakitással együtt csináltam.Ezt kombinálhstod peszáriummal,vagy a legújabb méhszájsapkával,amit innen lehet rendelni:www.femcap.com

Állitólag tök jó,énis ki akarom próbálni.Vagy létezik olyan szerkezet ami megmutatja a peteérést:www.babatervezo.hu vagy egy Persona nevű computer,amit sajna csak külföldről tudsz rendelni...de állitólag nagyon jó hatásfokú és nem hormon ...ha érdekel tudok segíteni.:)

2008. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!