Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szex gumival, pisiltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex gumival, pisiltem megmostam után gumi nélkül is volt egy menet, de nem volt ejakuláció Mennyi az esély hogy terhes legyen?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 16:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ejakuáció nélkül, az előváladéktól lehet terhes. Esélyről hiába kérdezel, mert vagy megtörtént, vagy nem.

persze itt sok nagyokos cáfolja, én három így fogant gyerekről tudok a környezeteben, szóval, csak hajrá

2022. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kevés de azért érdemes kivizsgálnia magát mert így azért jóval több, és igen az előválladék is tartalmaz spermiumokat.
2022. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez minek a gumi?
2022. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%

Eleve alacsony az esély, látod, az #1 is csak 3 ilyenről hallott életében. De sokkal érdekesebb, hogy a nő a termékeny periódusában volt-e. Ha nem, akkor ez is minimalizálja az esélyt.

Ugye érted, hogy se a teherbeesésre, se annak elkerülésére nincs 100%-os biztonság? Ha mindent megtettél, ami tőled tellett, akkor reménykedj.

2022. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
#4: nem. 3 a környezetemben, akiről tudom, hogy így fogant. Általában ezt nem szokták közölni a másikkal... Egyébként kb 10 gyerek van a környezetmben összesen.
2022. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
13%

Minek ide gumi?

Dugjad bele, nyomjad tele - hadd akadjon fenn a szeme!

Akkor legalább értelme is lesz a tartásdíjnak.

2022. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézegess egy kicsit anatómia ábrákat, keresd meg rajta a Cowper mirigyet és a prosztatát. Megvan? Na akkor azt is látod, hogy közös szakaszon csatlakoznak be a húgycsőbe és 1-2 mm van csak köztük. Tíz litert is vizelhetsz, ezt a rövid szakaszt nem mosta át semmi, ott várakoztak a "fiaid" amit a második menettel szépen ki is préseltél.

100% hogy a második menetnél került spermiumsejt a hüvelybe. A kérdés már csak az, hogy volt-e érett petesejt és volt-e a fiaid közül valamelyik elég "ügyes". Ezt meg senki sem tudja megmondani neked.

2022. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolso nagyon jol megfogalmazta.


Szoval elerkezett az imadkozas idoszaka :D kitartast.

2022. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#7 menstruáció előtt egy hétel voltunk
2022. aug. 6. 06:17
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor nemsokára tudod az eredményt
2022. aug. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!