Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teszt nem mutatja, mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teszt nem mutatja, mégis késik. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Június 26-án, menstruáció végén élvezett belém a párom. Azóta gumi nélkül szexeltünk, viszont nem belém élvezett. Előző menzesz kisebb mennyiségben, de megjött,viszont most késik 3 napja. Reggel teszteltem, az negatív volt. Mitől késhet?

2022. aug. 9. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Számtalan oka lehet. Viszont azzal tisztában vagy, hogy megszakítással is teherbe lehet esni? Nem csak a beleélvezéses alkalom a necces, így akár egy mostani aktusból is teherbe eshettél (még ha nem is nagy eséllyel), amit nem tud még a teszt kimutatni.
2022. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Baromi sok dologtól késhet. Stressztől, cisztától, hormonális változásoktól, stb.

De ha nem akarsz gyereket, mi a búbánatért nem védekeztek normálisan?!

2022. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. De azért sem stresszelünk rá annyira, mert bár nem sos a gyerkőc kérdés, az sem baj, ha úgy alakul (anyagi, párkapcsolati stabilitás stb megvan hozzá). Szóval inkább csak kíváncsi vagyok, mint aggódom.
2022. aug. 9. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször olvastam már ilyet, de sose értettem. Szerintem éretlen dolog, vagy akar az ember gyereket, és akkor beleélvezés van védekezés nélkül, vagy nem, és akkor meg választ egy biztonságos módszert.
2022. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ember nem egy robot, nem automata, kismillió oka lehet a ciklus ingadozásának, elmaradásának és ebből csak egy a fogantatás. Ha nem védekeztek (a megszakítás nem védekezés) akkor előbb-utóbb összejöhet a baba. A kérdés hogy mikor, van aki évekig megússza, más meg pár alkalomból összehozza. Előre sosem tudod.
2022. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Stressz
2022. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!