Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért szakad ki csomó durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakad ki csomó durex ultra thin?

Figyelt kérdés
Tudom,hogyan kell helyesen felhelyezni,a közösülés pedig nem túl lassu,de egyaltalan nem durva.Le sincsen járva,de már harmadszor járunk úgy,hogy konkretan leszakad a legvége.Nagyon ideges vagyok,mar nem tudok nyugodtan lefekudni.Barmi tipp?Masik ovszer?

2022. aug. 15. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Mysize 69
2022. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mkdir ***** válasza:
100%
Talán izgasd fel a barátnődet hogy nedves legyen. Nem éreztél égett gumiszagot? Ne szárazon légkalapálj. Mielőtt belekotsz, folyamatosan használom az említett óvszert, és a lehető lég különbözőbb test adottsagokkal rendelkező nőkkel és sosem volt baj.
2022. aug. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Több oka lehet egy ilyennek. Akár a rossz méret is okozhatja. Esetleg túl száraz a barátnőd. Sok olyannal is találkoztam viszont, aki azt hitte, hogy jól rakja fel, de nem így volt. Emiatt szakadt ki rendszeresen. Próbáljatok ki több fajtát, méretet, mert nem mindenkinek ugyanaz válik be.
2022. aug. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Másik óvszer, esetleg másik méret.


Én a körömömmel már kettőt kiszagattam, a párom is tépett már el egyet.

2022. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!