Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hosszú menstruáció normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú menstruáció normális spiráltól? 11 napja megvan. Júliusban lett feltéve. Elvileg hormonmentes. Viszont júniusban használnom kellett esemény utáni tablettát. Lehet hogy attól van. Melyiktől lehet és meddig tart?

Figyelt kérdés
Mikor fog elmúlni vajon? Hány hónapig fordulhat elő ilyen?
2022. szept. 1. 20:23
 1/5 anonim válasza:
Drágám! Azonnal menjél nőgyógyászhoz! Vagy a spirál elmozdult benned, vagy ki akarja löki a méhed, vagy méhen kívüli terhesség is lehet, vagy túl régen van benned a spirál! Úgy hogy menj es ne késlekedj!
2022. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtam az orvost,azt mondta hogy előfordulhat a spiráltól. Ha egy héten belül nem múlik el, hívjam fel,ad rá valami gyógyszert hogy elmúljon. Nincs fent régóta, július végén lett felrakva.
2022. szept. 3. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus ha hormonmentes, akkor nem okozhat ilyen. Mindenképp nézze meg orvos, mivel elmozdulhatott, terhesség is lehet. Nekem 2 spirálom is eltűnt. Szóval menj dokihoz. Addig verd az asztalt, amíg nem nézi meg ultrahanggal. Hülye az, aki ezt gyógyszerrel akarja kezelni. A tünetet akarja megszüntetni, nem a problémát. Keress fel egy magán orvost.
2022. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hormonos okoz akkor ilyet? Vagy az se? Ő is magánorvos. Olvastam cikkeket ahol írták hogy előfordulhat ilyen
2022. szept. 6. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a hormontartalmú okozhat gondot
2022. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!