Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a fogamzásgátló hatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a fogamzásgátló hatása a gyomorsav túltengés? Egy hónapja szedem (lindinet 20 talán) és gyakran van savam,annyira nem kellemetlen mint várandóság alatt,csak érzem.Nem eszek semmi új dolgot a gyógyszeren kívül.

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
"(lindinet 20 talán)" Azt sem tod h milyen gyógyszert szedsz? ... Akk nem csodálkozom...
2008. dec. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt nem tudtam igazából hogy hogy írják de tessék : Lindynette 20 drazsé

athinylestradiol,gestodene

remélem így már mindenki tudja hogy melyik gyógyszerről van szó. Amúgy meg tanuljon meg írni az első válaszoló!

2008. dec. 22. 14:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja , igen .Nem valami tizenéves fruska vagyok hanem 3 gyerekes anya aki most hagyta abba a szoptatást és most tudtam elkezdeni a gyógyszer szedését,jó lenne ha olyan válaszolna akinek vannak tapasztalatai nem csak megjegyzése.Köszönöm.
2008. dec. 22. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlók általánosságban nem szoktak gyomorsavtúltengést okozni, én még ilyen nem hallottam senkitől.
2008. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Lindynette 30-at szedek és nekem is szokott lenni ilyen panaszom!!!!És eléggé hányingerem van pedig már jó régóta szedem!!!
2008. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordul
2008. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is Lindynette20-at szedtem és állandóan sok volt a gyomorsavam annyira, hogy minden étkezés után kellett bevennem szódabikarbónát. Több, mint egy hónapja hagytam abba, és azóta minden ok.
2008. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Amíg csak néha kellemetlen addig szedem tovább ezt,jó tudni hogy másnak is vannak hasonló panaszai.Mindenkinek kellemes ünnepeket
2008. dec. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!