Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás escapelle tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monteveres kérdése:

72 órás escapelle tabletta hat ovuláció napján is?

Figyelt kérdés

Barátommal szexeltünk, óvszerrel védekeztünk ami kiszakadt, a baleset után egy órával kB be is vettem az escapelle 1,5 mg tablettát. Viszont nagyon aggódok, mert egy csomó helyen írták azt hogy az escapelle nem hat ovuláció közben vagy utana, és en pont ma ovulálok. Vagyis nem biztos mert a ciklusom irreguláris eléggé, úgyhogy nem tudom 100%-ra de minden jel arra mutat, a folyásom is meg a tünetek. A tabletta a beágyazódást is megakadályozza, vagy csak az ovulációt késlelteti? Mennyi az esélye hogy teherbe fogok esni? Előre is köszi a válaszokat!

(18 éves vagyok amugy, barátom is)



2022. szept. 20. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Nyugi hat. Szerinted ha pont a legtermékenyebb napokon nem hatna akkor mi értelme lenne?
2022. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat.

80% körül lesz.

Az esemény utáni soha nem 100%-os, viszont, ha azonnal bevetted, akkor hat a legjobban.

2022. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Háát, azok után, hogy én akkor vettem be amikor meg kellett volna jönnie és éppen iskolában ül a lányom én nem lennék túl optimista...
2022. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert akkor már bőven késő.

5 napon belül kell bevenni, minden nap 20%-ot veszít a hatékonysága.

A 6. napon marad 0%

2022. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem nem hatott, de többen voltunk így.
2023. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!