Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4-5 hónapja vásárolt óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4-5 hónapja vásárolt óvszert használhatok még vagy tanácsosabb újat venni?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 hónapja vettem egy doboz durex óvszert. Csak pár darab fogyott belőle, mert vége lett az akkori kapcsolatomnak, így érthető módon nem használtam , de egy 10-12 darab megmaradt. Azóta újra lett párom és kezd odaérni a kapcsolatunk, hogy hasznát vegyem az óvszereknek. Viszont nem tudom, hogy használhatom e ezeket vagy vennem kéne inkább újat? Végig a fiókom mélyén voltak a dobozukban, így megsérülni nem sérülhetett meg, de nem tudom, hogy okozhat e gondot, hogy régebbi. Semmiképp nem szeretnél problémát belőle. Tudnátok segíteni?

2022. szept. 21. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rajta lejárati dátum azt nézd meg. Ha nem a 80 fokra izzó kocsiban tároltad nyáron hanem ahogy írtad a fiókod mélyén akkor a lejárati időn belül még bőven jó.
2022. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy 2025 közepéig jó?
2022. szept. 21. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 igen lehetséges, a gumiknak 5-10 év a szavatossági idejük
2022. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2022. szept. 21. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a tól ig.. olyan mint a gyógyszernél sztem.. NEm ajánlatos ezen spórolni.. de nem is hiszem hogy egy 2 hónapja lejárt óvszer rossz lenne. Direkt túllövik az intervallumot.. a kevesebb per reményében.
2022. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!