Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha szeptember 10-én vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeptember 10-én vettem be 72 órás tablettát, akkor most vehetek be?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Jó gáz vagy ember. Az elsőből nem tanultál? Nem gondolnám hogy ilyen gyakorisággal lehetne alkalmazni.
2022. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem el tudom dönteni hogy mit csinalok, de koszi a velemenyt;)
2022. szept. 30. 13:04
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
lotyó alert
2022. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog két fejed nőni tőle, de a ciklusodnak kőkeményen oda fog b.szni! Ez nem cukorka, emin. 6 hónapos eltéréssel javallt az alkalmazása. Ha sűrűn szeded alaposan oda fog vágni a ciklusodnak és a hormon háztartásodnak.
2022. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Azt csinálsz amit akarsz, akkor ha ekkora szád van eldöntheted magadtól is beveszed-e.
2022. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes a receptet kiállító doki is, ilyenkor illett volna ránézni a kórelőzményekre hogy a páciens mikor vett be utoljára a készítményből.
2022. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szlovákiai vagyok, itt patikában recept nélkül kivehető
2022. szept. 30. 13:55
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen nagyra vagy kislány ahhoz képest, hogy védekezéshez nincs eszed, meg gyakorin kérdezgeted a random, idetévedt embereket, hogy beveheted-e.

Tudod mit? Vedd be. Inkább, mint hogy szaporodj. Mit bánjuk mi, hogy mi lesz az egészségeddel.

2022. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél csak be két hetente eseményutánit! Hátha örökre tönkreteszed a szervezeted és soha nem lehet majd gyereked. Ennyi ésszel jobb, ha nem szaporodsz!
2022. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyebkent nemtudom mennyire vettetek eszre, de normalisan kiirtam egy kerdest, hatha valaki akinek tobb tapasztalata van mint nekem tud egy ertelmes valaszt adni. De megint nem csalodtam a gyakori kérdésekben, ugyan azok a tipikus okoskodó emberek mint par eve. Nincs szuksegem kioktatasra, tisztaban vagyok a tetteimmel es azok kovetkezmenyeivel, eljem az eletem ugy ahogy en akarom. Nem ismertek, nem is fogtok megismerni, szoval orulnek neki ha nem csinalnatok ugy mintha tudnátok mindent a szexualis eletemrol. Ha nem tudsz semmi normalisat/segítőkész valaszt adni, akkor ne kommentelj. Van jobb dolgotok is ennel remelem
2022. szept. 30. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!