Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a kádban megnyitom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kádban megnyitom a zuhanyvizet közben maszturbálok és belekerül a spermám akkor nem lehet terhes anyám vagy a nővérem ha ugyanoda beleül a kádba, ugye?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy bajuk legyen. Le is viszi a víz, de nyugtasson meg valaki, hogy tényleg nem és rendben van ha így csinálok.
2022. okt. 3. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiengeded a vizet aztán kizuhanyoztatod a kádat akkor nem (tehát egy öblítés). Azért nem ilyen egyszerű teherbe esni.
2022. okt. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Édes istenem
2022. okt. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Hasonló pH-jú a víz és az ondó, a spermium pedig egy szélesebb tartományban képes túlélni, amíg egybe van a trutymák. Ha a trutymák feloldódik, sérül, akkor vége van.

A szappan és a forróvíz kicsapatja a fehérjéket, ha ez ad némi biztonságérzetet, úgy egyébként 0,00..% lehet az esély.

2022. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teherbe esnének magyarázkodhatnál. 😃
2022. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer bátyám után fürödtem, úgy hogy nem mostam ki a kádat. Emlékszem úszott a ge-ci a víz tetején. Akkor én is feltettem ide a kérdést, de törölték. Szóval követem a kérdést.
2022. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Mi lett végül, teherbe estél?

2022. okt. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meddő vagyok
2022. okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!