Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szedek kb 2 éve (?).

Figyelt kérdés

Hosszútávú a kapcsolatom nem volt még előtte nekem senki és miatta irattam fel a tablettát is. A szex során viszont mióta szedem a tabit vagyis inkább rá 1 évre kb elkezdett fájni a szex, tegyük hozzá mindig van előjáték minden és nedves is vagyok és a barátom is nagyon ovatos figyelmes velem szemben. Én elsőnek csak valamiféle bacira gondoltam de a barátom kicsit okosabb volt és mondta hogy a hüvelyflórám van megbolondulva a tabi miatt ami jogos is lehet. Mellesleg vérvételen voltam mielőtt a tabit felirattuk a barátom magán klinikára vitt hogy nehogy bármi baj legyen. Nem is mondtak semmit azt mondták szedhetem és minden rendben lesz más szövődvénye nincsen és nagyon imádjuk így érezni egymást szóval lemondani nem szeretnék erről a védekezési módról. De nagyon szivesen meghallgatnám hogy aki hasonló cipőben jár miféle megoldást használ rá amitől jobb lesz vagy netán teljesen elmúlik. (Ha esetleg nem jött volna át akkor ilyen fájó égő érzésem van és a hüvelybemenetnél elég vörös a színe és ott fáj )

Minden választ előre is köszönök!(?)


2022. okt. 5. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász - kenetvétel, ránézésre még egy prof. sem tudna bővebbet mondani.
2022. okt. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod voltam nőgyógyásznál, de nem talált semmi féle bakteriális fertőzésre utaló jelet.
2022. okt. 5. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!