Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, melyik Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik Pharmatex készítmény vált be leginkább csípés szempontjából?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Először is szeretném leszegezni, hogy tisztában vagyok a Pharmatex minden egyes dolgával, önmagában nem alkalmas biztos fogamzásgátlásra, kiegészítésnek használom. És oka van, hogy nem szedek bogyót, szóval ezek legyenek kedvesek kíméljenek és a kérdésemre szeretnék választ kapni. Köszönöm.


Szoval akik többet is kipróbáltak már, nektek melyik vált be legjobban kényelmi/praktikusság szempontból? Eddig csak a tabival volt dolgom, ami engem enyhén csípett egy idő után, páromat viszont sajnos annyira, hogy abba kellett hagynunk. Van amelyik nem jár ennyire ezzel?



2022. okt. 6. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen. A krém nem csíp. A tablettával ugyan úgy jártam mint Te. A krém viszont csúcs.
2022. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy 1-1 komponense egyeseknél (de nem mindenkinél) csípő érzést vált ki, egyéni érzékenység függvénye. Próbáljátok a krémet!
2022. okt. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
És a kúppal van valakinek tapasztalata? Elvileg az jobban feloldódik, mint a tabletta.
2022. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy soha ne magyarázkodj amiatt, hogy nem szedsz fogamzásgátló tablettát. 💗
2022. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 de aranyos vagy, köszönöm!

Mikor először vettem ilyen készítményt sosem felejtem el a patikus milyen arccal nézett, hogy "Ugye tisztában van a helyes használattal és hogy nem nyújt akkora védelmet, mint XY". Irtó hülyén éreztem magam..

Persze, nem rosszból mondja, én értem, de szerintem ez egyéni döntése mindenkinek. Nőgyógyászommal beszélgettünk erről, persze ő nincs a gyógyszer ellen, de megértette az álláspontom. Viszont azt mondta, hogy így meg logikusan nézve, csak a gumi marad értelmes alternatíva, mert minden más módszer nagyon macerás. Amiben igaza van, de ha páromnak így nem évezetes a dolog, akkor inkább macerálunk előtte és odafigyelünk.

2022. okt. 6. 15:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a jó hozzáállás, örülök, hogy ilyen jó kapcsolatod van.
2022. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a krém bevált
2022. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
viszont nekem hormonmentes spirálom van, bevált
2022. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia, én négy évvel ezelőtt fogtam bele hogy 3-ból melyiket próbáljam! A használati utasítás hosszas olvasás tanulmányozás után döntöttem a krémre és vele pesszáriumot használok! Nekem a krém nem csípet és mindig kérdeztem a páromat hogy az ővét sérti-e tehát neki sem volt problémája! További boldog hancurozást kívánok! 😉
2022. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én kúpot használok hosszú évek óta, 1x csípett, és akkor tudtam hogy valami gáz van.

( Csak akkor csíp ha nincs minden rendben odalent, VAGY allergia esetén- de ez azonnali reakciót okozna és minden alkalommal). Így éreztem hogy valami gond van.

Na szóval dokihoz mentem és ott kiderült hogy fertőzést kaptam, ( előtte strandon voltunk úgyhogy biztos onnan, ezt a doki is mondta amikor kérdeztem hogy lehetséges ok e a strand)

Írt fel gyógyszert a fertőzésre, 1 hét után már nem volt semmi gond, és a pharmatexet is újra tudtam használni.

2022. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!