Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem bírok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok elélvezni óvszerrel?

Figyelt kérdés
Igazából tegnap volt a 3. Alkalom, de a háromból egyszer sem tudtam elmenni ha volt rajtam óvszer. A lány azt mondta hogy ő nagyon élvezte az együttléteket, de akkor is aggaszt a saját oldalamról ez a dolog. Óvszer nélkül nem lenne ilyen problémám de védekezés nélkül semmiképp sem csinálnám. Mit tanácsoltok? A fogamzásgátló tabletta lehet egy alternatíva? 18/F

2022. okt. 16. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, de ha még nem csináltad óvszer nélkül akkor honnan tudod hogy az a baj? Lehet hogy annyira rászoktál a masztira, hogy a puncijában nem tudsz elmenni, se akkor ha van rajtad óvszer se akkor ha nincs.
2022. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megpróbáltuk egy pár percre, simán ment volna de nyilván nem akartam, védekezés nélkül tovább menni.
2022. okt. 16. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Verd ki párszor gumiba hogy hozzászokj az érzéshez, utána menni fog dugás közben is. Amúgy ha rágörcsölsz akkor nem fog menni sem így, sem úgy.
2022. okt. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy minden férfi nehezebben megy el gumiban. Az is tény, hogy nem olyan élvezetes mint gumi nélkül. Nálam is van, hogy elmegyek van hogy nem gumiban, míg gumi nélkül alig bírom visszatartani, hogy ne menjek el. Ez természetes, hisz óvszernél kevesebb inger ér odalent
2022. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!