Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer mellett hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer mellett hogy lehet terhebre esni?

Figyelt kérdés

Egyik lehetőség, hogy túl nagy az óvszer, vagy túl gyorsan lankad a férfi, és a nőben marad az óvszer. Ezt értem.

Ha túl szűk az óvszer, akkor szétszakadhat, ezt is értem.

Talán a leggyakoribbnak azt gondolnám, hogy túl későn húzzák fel, és a pénisz már kicsit bent volt a hüvelyben.


Ti mit gondoltok, hogy történnek ezek az esetek?



2022. nov. 1. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lecsúszik, kiszakad, nem ellenőrzik a végén.
2022. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer 98%-ban hatékony, ami azt jelenti, hogy 100 emberből 2 terhes lesz 1 évnyi óvszerrel való védekezéses szex után. És ez korrektül választott méretű/fajtájú óvszerrel van így. Nincs 100%-os védelem.
2022. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Ezt miből matekoztad ki hogy 1 év alatt 2 mindenképp terhes lesz? És 1 év alatt hányszor kell hozzá használnia, mivel szexelhet 1 év alatt 1x meg 1000x is... Ekkora marhaságokat komolyan.

Ezek a szállóigék íjesztgetni jók, de a tény az, hogy ha megfelelően használsz normális márkát akkor nem esik teherbe a nő. (Erre évekkel ezelőtt direkt volt egy kérdésem is idefent, hogy bárkinek volt-e közvetlen közelében aki teherbe esett megfelelő használat és szakadás nélkül, senki se tudott.)

Szóval teherbeesés igen szakadás esetén jöhet szóba, vagy ha nem volt végig használva óvszer.

2022. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ellenőrzött és kontrollált tesztekről, talán már hallottál róla. Azért, mert számodta hihetetlen egy eredmény, még nem feltétlen hamis. Ismerhetsz te 300 embert is, akik közül senkinél nem csúszott be. A statisztika nem hazudik.

De nem kell nekem hinned, elég, ha beírod google-be, hogy óvszer hatékonyság, és olvass el pár cikket. Az ideézett 98% pont egy angolnyelvű oldalról van, a magyar hivatkozás 95-öt ír, ami helytelen használattal 90-re rontható.


Tessék, segítek is:

[link]

2022. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt a 2%-ot nem értem. Hogyha teljesen szabályosan van használva, akkor is bekövetkezhet terhesség elvileg. Akkor viszont a kotonon lehetnek gyári mikrosérülések, amitől átereszti az ondót?
2022. nov. 1. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, azt jelenti. Nincs 100%-os módszer.

Itt fel van sorolva az összes védekezési lehetőség:

[link]


Itt pedig egy termékenységtudat-módszer rövid vizsgálatának egyszerűsített leírását olvashatod. Mi is így védekezünk a feleségemmel (plusz Caya, amikor termékeny) évek óta, és nincs baj. Mindezzel együtt ha becsúszna a dolog, az a nagy számok törvénye alapján benne van, de ugyanúgy a gumival is.

2022. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kifolyik, befolyik.
2022. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!