Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6. Nuvaring hüvelygyűrűm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. Nuvaring hüvelygyűrűm felhelyezése után kb. 1 héttel elkezdtek fájni a melleim, nagyon érzékenyek, valamint majdnem egész nap émelygek (júliusban a 2.-nál volt hasonló). Ez az állapot kb. már 1 hete tart hol erősebb, hol gyengébb, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy ennyi hónap után is megjelenjenek mellékhatások, volt valakivel hasonló? Nemi életet a felhelyezés után 2 nappal éltem, de a párom nem bennem ment el. Jövő héten szerdán kell levennem, de elég rosszul érzem magam és frusztrál.

2022. nov. 19. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az 5. hónapban jöttek ezek a tünetek +hányinger szóval váltottam. Tarthatatlan àllapot volt, 0-24ben éreztem. Elmentünk pl kiràndulni pozsonyba, semmire sem emlékszem csak arra hogy folyamat rosszul vagyok…
2022. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Azt mondják első pár hónapban amég nem szokja meg a szervezet a hormont, addig simán lehet ilyen. De ilyen sokára hogy jöhet elő, besokkal a szervezetünk?

Nagyon sajnálom.. Te mire váltottál?

2022. nov. 19. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!