Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni - normális, ha ennyit késik?

Figyelt kérdés

Október 26-án történt egy baleset, és az óvszer bennem maradt, nos mintha az Ahol a szivárvány véget ér c. filmet látnám magam előtt. Az óvszert kiszedtem magamnak (fertőzésnek semmi nyoma), a fiú nem élvezett belém, de mint ahogy bioszon tanultuk, a bajhoz még csak az sem kell. Másnap reggel azonnal írattam gyógyszert, Escapellet kaptam, 12 órán belül bevettem. A menstruációm a baleset előtt 2 nappal múlt el. Produkál ltam 2 hete 2 különböző teszttel 2 negatív tesztet, éreztem már többször, hogy görcsöl a hasam, mint általában ahogy lenni szokott, mielőtt még kéne jönnie, viszont semmi. 21 napot késik, tehát gyakorlatilag kinarad egy ciklusom, napokon belül a következő kellene kezdődjön. Veszek mégegy tesztet, és megnézem, azzal mi a helyzet. Akik jártak már hasonló helyzetben, ti mit tapasztaltatok?

21 éves vagyok, mielőtt bárki megjegyzést tenné hozzá, a szüleim tudnak erről a szerencsétlen helyzetről, és mivel egyre jobban aggaszt, bele is merülök a témába. Nem szerencsés helyzet, sok stressz ér mostanság, gondolom ez is közrejátszik.



2022. dec. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hormon bomba után teljesen normális, hogy, ennyit késik.
2022. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem egyedi eset. Sokaknak késik, ez egy hatalmas kavarás a szervezetednek.

Én életemben egyszer szedtem be ilyet, de utána fél évig össze-vissza jött meg a menzeszem.

Nyugi, ha időben szedted be, akkor nem kell aggódni.

2022. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen össze zavarodott ettől a nagy hormon adagtól a ciklusod

Ido kell még visszaáll

2022. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lórugásnyi hormon van benne, bármi lehetséges. Kimarad, hamarabb megjön, köztes barnázás stb. - egyénfüggő kinek mennyire trollkodja szét a ciklusát (van akinél alig van változás). Az esemény utáni nem jó, de még mindig jobb mint az abortusz - a kisebbik rossz elve alapján működik.
2022. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amikor felírták a tablettát el kell mondania az orvosnak hogy 6 hét után nőgyógyászati kontroll vizsgálat ajánlatos, hogy megnézzék nem e maradtál terhes (sajnos előfordul hogy az escapelle nem hat), de ha negatív a teszt valószínű hogy nincs gond.

ekkora adag hormon nagyon felborítja a menstruációt. Keresd fel a nőgyógyászodat vagy szakrendelőt, hogy csináljanak egy UH-t, ott látni fogják hogy mi a helyzet a nyálkahártyáddal

2022. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!