Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál jobb mint a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál jobb mint a tabletta ha már nem akarok több gyereket?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek kb 3 éve mióta szültem, több gyereket nem akarunk. Spirál esetleg jobb választás már ilyenkor? Az mellett is rendszeresen megjön és kevesebb a vérzés mennyisége mint a tablettánál? Azért szeretem a tablettát mert mindig tudom mikor jön meg és kevés a mennyiség is meg csak 3-4napig van meg nem úgy mint régen, hogy 7 napig is megvolt meg nem volt pontos. Ez spirál mellett is így lenne vagy nem? Esetleg irhatnátok konkrét márkát kinek mi vált be, mennyibe kerül és milyen gyakran kell cserélni, köszönöm.

#Fogamzásgátló, spirál,
2022. dec. 10. 16:10
 1/8 érdeklődő35 ***** válasza:
77%
Nőgyógyásszal beszélj erről, kissé kellemetlen a fel és levétel, de egyébként nem kell a tablettá sl bajlódni, rövidebbek a menstruációs időszakok, de van aki érzi, vagy képzeli szex közben...
2022. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 he84 ***** válasza:
48%
Egyik se az igazi és macerásak is (láthatóan te is tapasztalod ezt), inkább váltsatok óvszerre.
2022. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

A spirál folyamatos gyulladást okoz és enyhe rákkeltő hatása is van.

Van olyan problémás, mint a tabletta.

2022. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 he84 ***** válasza:
24%
Így van 3-as válaszoló, aki szerintem szintén az óvszerre utal, ami igenis jobb választás a kérdésben szereplő 2 módszernél.
2022. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már ha 10 éve óvszer nélkül vagyunk együtt, nem szeretnénk mostmàr azzal..
2022. dec. 11. 08:24
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

attól függ hormonos vagy mentes

a hormonmentestől jobban vérzel

de nekem életem legjobb döntése

2022. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 he84 ***** válasza:
26%
Csak mert 10 éve óvszer nélkül vagy a pároddal, az nem azt jelenti, hogy késő és hogy nem szabad akkor már elkezdeni,... Na meg ne haragudj, eléggé butaság volt eddig óvszer nélkül, mert az a legjobb. A spirál és a hormonok macerás, na meg kockázatosak, árthatnak neked, miközben az óvszer nem árt, inkább többet használ. Nem zárom ki, hogy a párod beszélt rá esetleg, hogy legyen óvszer ilyen-olyan kényességi ürügyre hivatkozva, sajnos bizonyos kényes férfiak hajlamosak ezt tenni,... Legtöbb ilyen esetben nincs mögötte valódi ok és ha netán latexre érzékeny, akkor létezik latexmentes óvszer is, ilyen esetben használjatok azt. Ha nem hajlandó erre se, akkor ürüggyel hazudik neked, hogy semmilyet se kelljen semmiképp se hordania, különben latexmenteset hordana, ha valóban az a baja. Mindenesetre ha a párod vett rá az óvszer nélküliségre, akkor nem érdekli az egészséged és a kockázatok. Te meg nem lehetsz valami határozott, hogy még hagyod is magad neki ilyen esetben,...
2022. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha már elmúltál 35 éves, és tuti nem akarsz több gyereket, elköttetheted a petevezetékeket. Az kb a legbiztosabb módszer, bár az sem 1000%, ugyanis előfordulhat, hogy újra működőképessé "gyógyul".


Én is gyűlöltem a gumit világéletemben, számomra ez a műtét hatalmas megkönnyebbülést jelentett.

2022. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!