Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1 évnél hosszabb párkapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évnél hosszabb párkapcsolatban élő nők! Hogyan akadályozzátok meg a nem kívánt terhességeket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 19. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Gumi
Tabletta
Gumi + tabletta egyszerre
29 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem szedhetek fogamzasgatlot, mert migrenes vagyok. Nálunk az óvszer szokott főként dominálni, de van, hogy megszakítással.
2022. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Megszakitas volt 1 évig, most mar sehogy nem védekezünk 50 vagyok
2022. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Mi megszakitással védekeztünk 6 évig, amig nem szerettünk volna babát. Mikor már nem védekeztünk, hamar összejött.


Nem mondom hogy mindenkinek beválik, de nekünk igen.

2022. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

Még csak 9-10 hónaposak vagyunk, de


Tabletta. Randizási fázis közben felmerült és pár hete voltunk együtt mikor már megkeztem a szedését.


Nincsenek tüneteim, leszámítva persze a mentruáció megváltozását. Szóval nekünk bevált, de elég megosztó a téma.

2022. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
73%
A megszakítás annyira jó védekezés, mint jogsi nélkül gyorshajtani.
2022. dec. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Megszakitas!

1 eves a kislanyunk! 😅


Azota gumi

Szinten nem szedhetek gyogyszert

2022. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Nem elég a megszakitasnal annyi, hogy csak nem megy el. Kell hozza tudni egy csomó mindent és mindenre figyelni. Ezekkel együtt annyira minimális az esély, mint óvszer vagy tabi mellett teherbe esni.
2022. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

#7

Ahha. Nagyon cuki a lányunk! :)

👨‍👩‍👧


6os voltam!

Egyebként, olvastam egy erdekes dolgot, de nem tudom, hogy kamu e!

A himivarsejtekben, mar kodolva van, h fiu lesz, vagy lány. Na most, a férfiak, gyorsabban usznak, de gyengébbek, ezert hamar meghalnak, (max egy napig maradnak eletben) mig a nőik, ugyan lassabbak, de erősebbek, tovább élnek 3-4 napig is eletben maradnak, mig odaernek a letesejthez!

Nem tudom, mi akkor pont menatruacio utan 1 nappal voltunk egyutt, amikor elvileg nulla az esély, utana pedig elutaztam, ezert 2 honapig nem, és tessék! Szoval nagyon nem 100%os a megszakitasos.

2022. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Megszakítással. Nálunk 8 éve nem volt gond belőle heti 3-4 együttléttel, de az is igaz, hogy nem utolsó pillanatban kapja ki, tehát nagyon odafigyelve csináljuk. Gyógyszert nem szedhetek meglévő trombózis miatt, a gumi meg már volt, hogy kiszakadt. Akkor mehettem eset-utániért, ezt viszont a trombózis óta nem tehetem meg. És szerintem előbb lesz baba egy szakadt óvszert miatt, mint egy rendesen kivitelezett megszakításból.
2022. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Pl arra kell figyelni, hogy előtte való három napban (72 órában) ne ejakulaljon, figyelni kell, hogy mikor van peteeres. Érdekes módon régen sem lett az embereknek 50 gyereke, pedig nem volt fogamzásgátló eszköz. Nem olyan egyszerű teherbe esni, mint sokan hiszik. De nem is baj, ha a többség “rendesen” védekezik, így is több hülye van, mint amennyi kene 🤣
2022. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!