Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb óvszer szerintetek? Melyik a legbiztonságosabb de mégis legkényelmesebb?

Figyelt kérdés

Nekem a durex a legszimpatikusabb, de azon belül is annyi féle van, legtöbbször a feel thint használják mások de félek az kiszakad mert vékony, van az extra safe, de az meg mi van ha túlságosan vastag és kényelmetlen?

A masculan jó áron van a sima piros eredeti, de valahogy bizalmatlan vagyok vele, ti melyiket ajánljátok tiszta szívvel?



2022. dec. 29. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Lifestyles Skyn-nél ragadtam le. Szerintem kellően vékony ahhoz hogy jól érezhető legyen a szex, remekül idomul, és nem büdös mint a latex óvszerek. Még sosem szakadt, pedig már jópárat elhasználtam belőle az évek alatt. 32/F
2022. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy melyiket nem! Pont egy pirosas masculan volt mentolos azthiszem? Aki megálmodta, annak sokminden szépet kívánok... A durexszel rossz tapasztalatom még nem volt.
2022. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
No gumi 🤮
2022. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Skyn.
2022. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nalam durex extra thin ha lannyal vagyok illetve extra safe ha fiuval.

Amikot stabil baratnom volt nem hasznaltunk ovszert egy ido utan.


Annak ellenere, hogy vekony az ovszer sokmindent kibir, nem szakad el hacsak foggal/korommel meg nem sertitek.

2022. dec. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig még csak Masculant használtam, már próbáltam minden verziót, kivéve a nagy farkúaknak valót, egyikkel sem volt gond, eddig.
2022. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A Life Styles - Ultra Thin vált be legjobban. Most akarom kipróbálni a Life Stlyes Skyn-t.
2022. dec. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ajánlásokat
2022. dec. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!