Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők! Eddigi párkapcsolataitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Eddigi párkapcsolataitok során hányszor vettétek észre, hogy kiszakadt a gumi? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2023. jan. 22. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem. (40) Ilyen baleset 2 okból lehet: 1. rossz a gumi anyaga, amit azzal, hogy magas minőségűt használsz, elkerülhetsz. 2. rosszul használod, és emiatt szakad el, amit gyakorlással szintén elkerülhetsz. Ezenkívül kiegészítő fogamzásgátlást is érdemes használni, ha mégis bekövetkezne, ami extrém ritka (!), sokkal ritkább, mint amennyi szállóige szól róla.
2023. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyszer sem. 3 évig használtunk gumit, sosem volt baleset, pedig hidd el, mikor elkezdtük a szerelmi életünket akkor napi 3 szex is volt (természetesen, utána az igények normalizálódtak :D).


Nem tudom elképzelni, hogy valaki normális használat mellett kiszakítana egy jó minőségű és nem lejárt gumit.

2023. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

#1: Van még egy gyakori ok: nem eléggé nedves a nő, és nem használnak síkosítót se. Sok esetben ezért lyukad ki. Ami megfelelő előjátékkal megoldható (lenne).


Kérdező, hosszú évekig használtunk gumit, de egyszer se volt olyan, amikor kiszakadt volna. Pedig volt, hogy a lidlben vettük az olcsót. Sose voltam mellette terhes, pedig 20+ év alatt lett volna rá bőven esély. Védekezés nélkül minden esetben 2 hónapon belül összejött.

2023. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer sem
2023. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első pasimnál vagy 3-4x szétszakadt szex közben, nem csak lyuk hanem konkrétan kettéhasadt szóval észrevettük egyből nem élvezett belém


Utána váltottunk másik fajtára onnan már nem volt gond pedig valamilyen durex volt az is. Lehet csak rosszúl rakta fel nem tudom mi lehetett.

2023. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16 év alatt egyetlen egyszer fordult elő, akkor szerencsére volt mellett Pharmatex, szóval nem kellett aggódni.
2023. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer, a legelső kapcsolatomban. Mivel akkor vettük észre, mikor már belém élvezett, ezért mentem esemény utániért. Nálam is ketté szakadt. Nem sokkal utána kezdtem el fogamzásgátlót szedni, jó döntés volt.
2023. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

0

23N

2023. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!