Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély lehet így rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély lehet így rá, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés
A párommal óvszerrel védekeztünk, és miután elment, és kihúzódott belőlem észrevettük, hogy lecsúszott az óvszer. Az óvszer kilógott belőlem, nem kellett benyúljak érte, az ondó az óvszerben volt, nem is folyt rám, sem ki az ágyra, és megnéztük vízzel, nem volt lyukas. Mégis úgy döntöttünk, indokolt lenne az esemény utáni. Szóval be is vettem kb 17 órára az aktus után. Az ovulációmat mindig tudom követni, ugyanis olyankor nálam kifejezetten jellemző a ,,tojásfehérjés" folyás, illetve applikációval is követem, még nem történt meg sem naptár szerint, sem én nem érzékeltem. Naptár szerint még 3-4 nap van addig. 22 éves vagyok, szóval tudom, hogy működik a testem, köszönöm, és nem vagyunk soha felelőtlenek, de rengeteg olyan történetet olvastam, ahol nem vált be a tabi, talán többet, mint ahol bevált. Szerintetek így mennyi esélye van annak, hogy teherbe eshetek?

2023. jan. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. Nulla
2023. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes lettél.
2023. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék, hogy miért éreztétek indokoltnak az esemény utánit, ha az óvszer kilógott belőled. Vagy közben bent lehetett, csak ahogy húzta ki csúszott ki esetleg?
2023. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tabit is vettél be, szerintem kizárt a terhesség.
2023. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!