Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 18 év alatt lehet eseményutáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év alatt lehet eseményutáni tablettát venni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 28. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet venni, de valszeg az orvos csak szülői engedéllyel vizsgál meg és vizsgálat nélkül nem írja fel.
2023. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász írja fel receptre, azt nem lehet csak úgy a patikában megvenni
2023. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mármint vásárolni vagy szedni? Mikor kicsik(15-16) voltunk úgy oldottuk meg, hogy valakinek a nővére vett annak akinek kellett. Mára már mind családosok, szóval nem hiszem, hogy ne lehetne. Legalábbis félévente egyet, mert az a megengedett.
2023. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb, mikor utánanéztem, receptköteles volt Magyarországon, ami ugye azt jelenti, hogy kell egy orvos, aki felírja neked. Én 16 éves voltam, anyával elmentem a nőgyógyászhoz, mert valamiért azt gondoltam szülő nélkül nem írná fel a gyógyszert. Elmondtam neki a történteket, anyát kiküldte, utána megvizsgált, felírta a bogyót és ennyi. Kb 10 perc volt az egész.
2023. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vényköteles termék, szóval recept nélkül nem kapsz. A nőgyógyászod meg vagy kér szülő hozzájárulást, vagy nem...
2023. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!<3 Idén leszek 18 éves csak tisztában szeretem volna ezzel lenni. Mert a barátnőm 2 hónapja “vett” tablettát és őt nem vizsgálták meg simán kiírták neki a kórházban és azt tanácsolta hogy telefonáljak be és így is kifogják írni.
2023. jan. 28. 21:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 sürgősségi "esemény utáni" ambulanciára ment, minden megyében van ilyen kijelölve, Bp-n kettő klinika is. Ott sokszor nem szőrszálhasogatók, csak kérnek egy TAJ számot és ha nem kiskorú (<14. életév) akkor kiadják a receptet.
2023. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért készülj, hogy pár hónapra fejreáll a ciklus, és azt se fogod tudni, hogy fiú vagy-e, vagy lány.
2023. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6# a vizsgálat nem törvényszerű, hiszen hetek kellenek még, hogy a terhesség megállapítható legyen. Szóval ha nincs még szinte semmi, nincs mit nézni az orvosnak.
2023. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!