Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik spirál a legjobb, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik spirál a legjobb, ha egyáltalán van ilyen, amivel a jelzőszálat nem lehet érezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Spirált használna a barátnőm, csak attól tarok, mivel elérem a méhszáját, amúgy is érzem, hogy "akadályba" ütközöm, szúrni fog a jelzőszál. Esetleg van olyan spirál, amivel nincs ilyen probléma?

#spirál #jelzőszál #spirál jelzőszál
2023. jan. 30. 13:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

az elején mindig szúr, azt túl kell élned

utána megpuhul, és csak úgy érzed mint egy hajszálat, azt se mindig

2023. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Akkor nincs különbség a gyártók között. És mi a véleményed/tapasztalatod arról, hogy hosszúra kell hagyni a szálat vagy rövidre kell vágni? Valaki azt írta, olyan rövidre vágatta, hogy csak altatásban lehet kiszedni, van aki szerint hosszúra kell hagyni, mert pont rövidre vágva szúr. Egyébként mennyi idő alatt puhul meg? Fene sem akarja összeszurkálni a farkát. :) Nem is értem, miért nem eleve puha. Van olyan, rendkívül vékony cérnám, amit el sem bírok szakítani, nagyon vékony, valami ilyen kellene sterilben.

[link]

2023. jan. 30. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora hisztis pasi vagy, orulj hogy a baratnod vedekezik es te belemehetsz...
2023. jan. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hármas, képzeld el, hogy olyan óvszerrel lennének benned, aminek csak egy egészen pici tüske lenne a végén.
2023. jan. 31. 09:41
 5/14 anonim ***** válasza:
De az nem tuske... Spiralom van, en is ereztem
2023. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Rodi91 ***** válasza:
55%

[link]


Nekem ilyenem van, eddig bevált (1 éve van fenn). Nekem úgy tette be a doki, hogy nem lóg ki a jelzőszál. Azt mondta, így ha barátom érezne belőle valamit, akkor elmozdult, mert nem kéne kint lennie a szálnak.


31N

2023. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor hulye a dokid, a jelzoszal pontosan a neveben benne van, JELEZ hogy megvan a spiralod.
2023. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Barátnőm rám bízta, hogy spirált vegyek. Melyik nem hormonos spirálnak van a legpuhább jelzőszála? Mondjatok légy szíves néhány tippet. Jó lenne konkrét tapasztalatból. Youtube-on láttam spirál felhelyezésről videót, azon a jelzőszál, nem valami vékony cérna száll volt, hanem inkább valami drót, vagy legalábbis merev, damilszerű dolog. Na azért ilyennel nem szeretnék találkozni. :)
2023. febr. 3. 21:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Az osszesnek ugyanolyan
2023. febr. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mutasd már meg azt a videót
2023. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!