Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mióta van fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta van fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló mi? A gumi is az, sőt, az összeszorított női comb is, ezt a kérdést pontosítanod kellene!
2023. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mióta van gumi illetve tabletta
2023. jan. 30. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
500 éve is volt csak akkor még juhbél formájában. Hát szó se róla, lehet a gumi levesz az élvezetből, de szerintem azé' jobb mint a juhbél :D
2023. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az igazán prémium óvszerek juhbélből vannak.

Gyerek ellen véd, STD ellen nem annyira, viszont kevesebbet vesz el a behatolás természetes érzéséből, mint a fóliák.

2023. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Már az indiánok is használtak. Mármint az amerikai indiánok. Volt olyan tea ami nem hagyta a nőt teherbe esni és olyan is ami teherbeeséskor ittak és elment a baba. Azt is olvastam hogy börből ovszert is készitettek. szóval már elég régóta. Azt is olvastam hogy egyiptomban is volt hasonló megoldások mint az indiánoknál. SZóval kb 3000 éve van. Elötte meg ki tudja.
2023. jan. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tabletta az 1960-as években jött be.
2023. febr. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!