Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedtek fogamzásgátlót?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedtek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Miért döntöttetek így? Nem féltitek az egészségeteket? Nincsenek mellékhatásai?

2023. febr. 1. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Szedünk. Terhességtől jobban félünk. Nincsenek.
2023. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Szedtem, de abbahagytam. Több mellékhatása is volt, mint: 0 libidó, folyamatos puffadás, alapból is meglévő depresszió súlyosbodása, folyamatos hüvelyi fertőzés, és nedvesedni sem tudtam lényegében egyáltalán. Ahogy abbahagytam, minden felsorolt tünet elmúlt. Soha többet. Próbálgathattam volna még különböző gyógyszereket, de nem hiszem hogy bármelyik egészségesebb lenne. Főleg hogy olyat kaptam, amit tinilányoknak szoktak felírni, kis hormontartalmú gyógyszer.
2023. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A korábbinak volt mellékhatása, amire most váltottam annak nincs (direkt nem írom le melyik, mert eltérő kinek-kinek mi válik be, az egyik barátnőmnél pont fordítva volt arról váltott az én korábbimra amit most szedek).

Az ok, túl erős volt a mensi, azóta megszűntek a fájdalmas görcsök.

2023. febr. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Én 9 hónapja szedem. Erzekelheto persze mellékhatás de inkább minthogy újra szét izguljam magam
2023. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen, már sok éve szedem.

Két oka volt, az egyik az elviselhetetlen menstruációs göcseim, a másik értelem szerűen a védekezés.

Nem féltem az egészségem. A mai fogamzásgátlók már egyáltalán nem olyanok, mint régebben, sokan nulla tudással démonizálják. Illetve járok rendszeresen nőgyógyászhoz, és rutin vizsgálatokra, mint pl a labor.

Nincs mellékhatása, nem is volt eddig. Az első amit szedtem, annak volt, így alaposabb orvossal irattam fel a jelenlegit, ami nagyon jól működik.

2023. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem szedek. 42/F
2023. febr. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedek, hiába jobbak a mai tabik, pl nem terhelik úgy a májat, a trombózis kockázat nőtt a negyedik generációs ösztrogént tartalmazó gyógyszerekben. Hormonmentes spirálom van, ami szintén nem egészséges, de ezzel csak a méhem állapotát veszélyeztetem, nem a hormonrendszeremét.
2023. febr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

Szedtem,de soha többet.

Tönkretett mind testileg,mind szellemileg..a mai napig próbálom rendbe tenni amit elrontott a gyógyszer.

A libidómon azóta is dolgozom..

2023. febr. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%

Szedek, endometriózis miatt. Én se szedtem 32 koromig, mindig jobb, ha nem kell gyógyszer, de most fontosabb, hogy ez a betegség ne okozzon komolyabb tüneteket. Úgy egy jó 3 hónap volt, míg beállt (korábban véreztem mellette), de azóta semmi. Az első pár hétben volt enyhe mellékhatás: gyengeség, fura szédülés, de ennyi.

Amióta beállt, semmilyen mellékhatása nincs. Nem menstruálok, nincsenek görcseim és egyéb premenstruációs tüneteim sem. Nagynéném nőgyógyász, ő ajálotta ezt, pár ezer esete volt már a praxisban, de elenyésző, akinél komolyabb mellékhatást okozott volna.

2023. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!