Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki ismer (személyesen)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki ismer (személyesen) olyan embert, akinek valami problémája van a fogamzásgátlóval ezért nem használ?

Figyelt kérdés
Semmi félét. Se gumit,se tablettát.

2023. febr. 6. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ismerek. Egy exem.
2023. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen. De én gyereket akarok.
2023. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Én nem használok semmit, de csak mert komoly kapcsolatban vagyok, es nem baj ha becsuszik egy gyerek.

Előtte gumit használtam.


De megkerdezhetsz sok gyerekes anyákat, hogy miért?

2023. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok. 2 éve sárgaságom lett a fogamzásgátlòtòl. Nem bìrta a májam. Azòta állandò kontroll és soha többet tabletta..

Rengeteg viszgálatom volt. Hivatalosan is papìrom van ròla hogy gyògyszer eredetű mérgezésem volt.

2023. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gumit használhatok. Elozo vagyok
2023. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Csak olyanokat ismerek többet, aki fogamzásgátló tablettát nem szed már, mert problémái lettek tőle.
2023. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen ismerek. Latexallergiája van és trombózis kockázat miatt nem szedhet hormonális fogamzásgátlót. Utána rájött hogy latexmentes óvszer is létezik - azóta azt használja :)
2023. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Én nem használok. Kifejezetten problémám nem lett tőle. De a menstruációm nem.állt be a tabira. Hol 28, hol 35, hol 26 napra jött meg. Ahogy akart. Meg, őszintén szólva a betegtájékoztató sem valami bizalomgerjesztő.

Utána olvasva pedig, hogy elnyom minden tünetet, az nagyon nem jó. Nem venni észre ha komoly baj van. Így abba hagytam. Maradt a gumi.

A mostani páromra viszont nagyon nehéz gumit kapni és rohadt drága is. Áttértünk a pharmatex termékek plussz naptár módszer kombóra.

2023. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm. Trombózis kockázat miatt nem szedhet tabit, a gumitól meg kiütéses lesz (latexmentestől is). Spirált nem akart. Be is csúszott náluk a gyerek, de alapból akartak családot lassacskán. Most már van 2 fiúk.
2023. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mi nem használunk semmit. A gyógyszertől úgy fájtak a melleim, hogy azt hittem leszakadnak, és a libidómat is tönkrevágta. Az óvszert mindketten utáljuk, nekem kènyelmetlen, rossz érzés, a párom meg nem érez benne semmit, így nem húz és ezt meg is beszéltük.

Évekig használtunk pharmatexet, az rendben volt, de most már azt sem. Csak megszakítással csináljuk évek óta. Menzesz alatt még azt sem.

2023. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!