Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakadt óvszer miatt, mintha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakadt óvszer miatt, mintha védekezés nélkül lettünk volna együtt végig, és belém is jött a brátom. A végén vettük észre.mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Körülbelül 12 órára rá vettem be a két tablettás esemény utáni gyógyszer egyikét, a másikat pedig 24 órára, az előírásoknak megfelelően eltolva. Azt olvastam hogy 24 órán belül a leghatásosabb, ez a 72 órás tabletta. Mit gondoltok , valamit mikre számítsak? Semmi tünetem nem volt miatta.

2023. febr. 15. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pár nappal a tabletta beszeldése után elkezdtem vérezni. Olyan volt, mint egy rendes menstruáció, tipikus tünetekkel, amilyen szokott is lenni. Ez volt az adott hónap elején, majd a végén is véreztem, amikor normális esetben is ideje lett volna. Mást nem tapasztaltam.
2023. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi terhes nem leszel. A hatása meg egyénfüggő. Van akinél egész könnyű mellékhatásokkal lefut, másnak fél évre széttrollkodja a ciklusát. Lesz ami lesz, felesleges ezen szoronganod, jól döntöttél!!!

Az esemény utáni a kisebbik rossz elve alapján működik. Ez jusson eszedbe, lehet származik belőle "kellemetlenség" de még mindig ezerszer jobb mint az abortusz.

2023. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És azt mondjátok hogy ez hatásos lesz? Nagyon ideges vagyok ez miatt. Előfordul hogy nem hatnak ezek a tabletták?
2023. febr. 16. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha felszívódott és előírásszerűen vetted be időben akkor 99.9999% hogy hatni fog nyugi!
2023. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
Hatásos lesz.
2023. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az hogy nincs semmi tünet ,nekem aggasztó
2023. febr. 16. 16:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi tünet, nagyon stresszelek.
2023. febr. 17. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!