Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 22 éves vagyok, nekem esetleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, nekem esetleg helyezhetnek fel spirált?

Figyelt kérdés
A nőgyógyászom semmiről nem tájékoztat, csak gyógyszert ír fel🙄🙄🙄

2023. febr. 27. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A spirált nekem most ajánlotta a dokim, mert már idősebb vagyok, 32. Szóval erről nem tudok nyilatkozni, hogy felrakják e. Viszont ha nem megfelelően tájékoztat, és ha kérdésed van nem válaszol, akkor keress másikat helyette.
2023. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
NEM! A spirál magzatgyilkosság - mert a már megtermékenyült magzatot nem engedi beágyazódni a méhfalba, ami emiatt éhen hal. A spirál egy rejtett abortusz!
2023. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyértelműen váltani fogok dokit, csak még meg kell találnom a megfelelőt, már többnél is jártam, mind ilyen nemtörődöm…
2023. febr. 27. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem bírnak, vagy nem akarnak egyes nők önfegyelmet gyakorolni? Várjátok már meg azt hogy férjhez menjetek, addig meg ne dobjátok már szét a lábatokat a pasiknak... Ha meg házasok vagytok, akkor ne spirállal tegyétek tönkre az Élet Továbbadásának Csodáját! Létezik természetes családtervezés a világon! Házasság előtt meg nem kéne szexelni - azt gondolják sok mai nő, hogy joguk van játszani a megfogant élettel???
2023. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Olvassatok utána! Hogyan is működik a spriál! Az NEM a fogamzást gátolja, hanem a MÁR megtermékenyült ZIGÓTA beágyazódását teszi lehetetlenné - márpedig az emberi élet a fogantatás pillanatában kezdődik...
2023. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el ezt a sok baromságot amit az előttem válaszoló ideböfögött. Az egy dolog, hogy megrögzött valláskárosult, de az mégrosszabb, hogy egyáltalán nincs képbe a témával kapcsolatban.

Jó nőgyógyászt találni szívás, én is többet "kipróbáltam" mire egy normálisat találtam. Neten kerestem rá, értekelések alapján választottam. Neked is ezt tudom ajánlani, a spirál komoly téma, olyat érdemes választani, aki jó szakember, mert sok bajt okozhat. Én úgy tudom létezik kifejezetten fiataloknak való is. Vagy opció lehet még a rézgyöngy is. Ha meglesz a jó orvos, akkor könnyebb lesz a választás.

2023. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok valláskárosult gyökér, az ilyeneket amint leszállnak a szülőágyról újra teherbe rakatnám, hagy érezze csak az Élet Továbbadásának Csodáját (ez valami szekta?) amikor évente egyszer szétreped.

A férfiakkal meg isten pénzét is kifizettetném az árvaházak javára.

2023. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen is felrakták, csak olyan orvost kell találni aki nem a 20-30 évvel ezelőtt tanult dolgokhoz ragaszkodik, hanem tisztában van az újításokkal.

Ma már van olyan spirál ami kifejezetten nem szült nőknek van és kis méretű, nekem is ilyen van.

Javaslom hogy magánrendelésre menj és ne hanyagold el a kontroll vizsgálatokat.

2023. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!