Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye a terhességn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye a terhességnek, ha pár percig gumi nélkül szeretkeztünk a párommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom ezer ilyen kérdés van naponta, de engem mégis aggaszt a dolog. Mindig óvszerrel védekezünk a párommal, nem is bennem megy el (tudom óvszerrel pedig úgy is lehetne, de biztosra szeretnénk menni), de megjelent a kisördög, hogy milyen lehet érezni egymást gumi nélkül. Az aktus első 1-2 percében bennem volt simán, majd gumit húzott és eltelt fél óra az élvezésig, az sem bennem történt meg. Nem szedek gyógyszert, illetve a ciklusom felénél járok. Előtte nem volt sem szex, sem maszturbálás, csak egymásnak estünk de minimális időre. Olvastam sokat a témában, kíváncsi lennék szerintetek mekkora esélye van így a teherbe esésnek? A kultúrált válaszokat előre is köszönöm!



2023. febr. 27. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Hány éves vagy? Nem ártana egy normális felvilágosítás mielőtt szexuális életet kezdesz élni. Mondjuk ti legalább védekeztek. :) Nem leszel terhes nyugodj meg.
2023. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Gratulálok anyuka!
2023. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De miért nem kentétek el az előnedvet? Pici az esély, de ha kell egy keresztapa, írjatok :)
2023. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A ciklus fele amúgy éppen peteérés, így is kb nulla az esély...
2023. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
365+79/45= 37.77777777%
2023. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sac/kb. 1:600-800 közé mondanám. Ami így első ránézésre elég sok, de ha mégis becsap a ménkű hát az k.rva nagy szívás!
2023. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50% - 50% vagy igen vagy nem :) Mi 4 éven át sehogy nem védekeztünk... Csak időben megszakítottuk. Nem lettem terhes... Pedig több ezer ilyen aktus volt. Sőt mondok cifrábbat. Menzeszkor belém is szokott élvezni. Mikor elterveztük, hogy szeretnénk szülők lenni... Azonnal összejött a bébi. Szóval szerintem.... Ha nem peteéréskor történt ez az aktus. Akkor nem igazán lehet belőle probléma. Viszont, ha nem vállalnád be a babát... És nincs megfelelő háttér hozzá... Akkor ne játszatok a tűzzel. Vagy szedj fogamzásgátlót, esetleg spirált tetess. Vagy marad a jól bevállt óvszer :)
2023. febr. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!