Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? Több hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Több hónapja szedek fogamzásgátlót, de most lejárt a tbm és ha feliratom magándokival, megvan a recept, akkor azt tb nélkül is kiválthatom?

Figyelt kérdés
Totál elfelejtettem, és félek ha ellenőrzi a gép akkor nem adják ki a gyogyszert!És nem tudom ha holnap van is tb ügyintézés mwennyi idő míg az új életbe lép!És most nagyon kell mert jövőhét kedden be kell vennem az új havi első szemét!
2008. dec. 28. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem kapsz támogatás a gyógyszerre, akkor ki fogják adni a gyógyszertárban. Csak a recept kell.
2008. dec. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

én is így gondoltam mert tudtommal egy fogi gátló sem támogatott, csak megerősítést akartam, hogy ne égjek a gyógyszertárban!

Mégegyszer köszönöm!

2008. dec. 28. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmehetsz a háziorvoshoz is, ő is felírja, a fogamzásgátlókon pedig sajnos nincs támogatás! Így nem gond!
2008. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!