Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elszakadt a koton de azonnal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszakadt a koton de azonnal bevettem az escapelle kapszulat szerintetek féljek?

Figyelt kérdés

Tegnap azaz 1-en voltam egyutt a baratommal es sajnos elszakadt a gumi. 1,5 orara ra azonnal be is vettem a tablettat de tudom hogy csak 85% ban megbizhato. febr 15-en jott meg a menstuaciom utoljara es ha jol tudom most pont peteeresem van ami nem segit a helyzeten. Kb. 34 naposak a ciklusaim es marc 22-re irja a kovetkezo menstuaciom. Van ovulacios tesztem is es terhessegi tesztem is, tudom hogy az ovulacios csak joslasra lehet hasznalni de az sem pontos. Az lenne a kerdesem, hogy mikor teszteljek kb. es kell e felnem attol, hogy terhes leszek?


Kerlek normalisak irjanak :)


2023. márc. 2. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Elvileg nem. De a sors nagy mókamester. Amúgy honnan volt "azonnal" esemény utáni tablettád? Irattál fel?
2023. márc. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam barmikor lehet baleset es nem biztos, hogy el tudunk menni akkor feliratni szoval igen volt itthon.
2023. márc. 2. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jó ezen az oldalon ilyen felelősségteljes hozzáállást olvasni. Arra számíts, hogy lehet, hogy fogsz előbb is vérezni. Én amikor anno bevettem, rá kb egy héttel "menstruáltam" minden olyan volt, mint szokott lenni. Aztán után rá megint 2 héttel a szokott időben is megjött a rendes menstruációm. Szóval csinálhat ilyen furcsaságokat. Tesztelni legalább 2 hétig nem érdemes. Ha biztosra akarsz menni, vérvétel mutatja ki a leghamarabb. Mindent nagyon pontosan csináltál, én azt mondanám, hogy nincs okod aggódni. Kevés a hibaszázalék.
2023. márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a megnyugtatast, vervetlre nem szeretnek menni. Mindenkeppen irom ha lesz valami fejlemeny. Remelem nekem is lesz ilyen egy het mulva es akkor megnyugodnek. Koszonom a valaszt. :)
2023. márc. 2. 10:56
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

Az orvost kellene seggberúgni aki ok nélkül ír fel esemény utánit. Ez nem arra való, hogy hátha majd kell egyszer és veszek egyet az éjjeliszekrényre...

Már ha nem kamu az egész...

2023. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, hogy nem arra valo de az ismerosom elment surgossegire hetvegen es 2 no okosan haza kuldte, hogy majd hetfon menjen el nogyogyaszhoz csak, hogy arra nem gondolnak hogy a tabletta minel kesobb veszed be annal kevesbe hat. Es kertem, hogy ne lehordasokat irjatok legyszives vagy kerlek akkor ne irjatok ha ilyen jellegut szeretnetek kommeltelni.
2023. márc. 2. 11:11
 7/13 A kérdező kommentje:
Es koszonom a 10:49esnek hogy ilyen osszeszedetten es ertelmesen valaszolt. :)
2023. márc. 2. 11:15
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem pedig nagyon jól tetted! Így kell felelősségteljesen gondolkodni! Akinek ez nem tetszik, vagy nincs elég esze felfogni, hogy milyen, mikor valaki NEM akar gyereket, vagy ahhoz nem maradt elég mentális képessége, hogy megértse, milyen fontos az idő.

Egyébként, külföldön a legtöbb országban vény nélkül, bármelyik patikában kapható. Mert ugye ahol nem a szaporodás a lényeg, hanem az életszínvonal, ott ezt is biztosítják.

2023. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt hasonló, csak nálam nem volt itthon tabi, de még aznap fel tudtam íratni. Nem volt semmi gond utána, meglepő módon a ciklusomat sem zavarta össze. Ne aggódj! Bár tudom, könnyű mondani, én is szétstresszeltem magam.
2023. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen! Ha jol tudom a tobbi orszagban olcsobbak is a fogamzasgatlo eszkozok, hogyha nem all olyan anyagi helyzetben akkor se legyenek nem kivant terhessegek. De hat itt ez van ezt kell elfogadni. De meg igy se biztos pedig nyilvan mi is vedekeztunk es nem fel vallrol vesszuk.
2023. márc. 2. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!