Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta , mellé pharmatex kúp mennyire biztos megoldás?

Figyelt kérdés

1,5eve szedem a fogamzasgatlot,emellett eddig megszakítással védekeztunk. Viszont mostanra en is a párom is ugy vagyunk vele hogy amiatt hogy figyelni kell ra idoben kihúzza, kevesbe tudjuk elengedni magunk. mert neki “figyelnie kell” ra , en pedig folyamatosan kattogok kozbe hogy biztos idoben volt-e..

ezert a napokban eszembe jutott a pharmatex. Hallottam rola hideget meleget, termeszetesen mindenhol kiemeltem a pharmatex babákat, hogy önmagában nem eleg. Viszont en fogamzasgatlo melle gondoltam. Ki mit gondol errol? Vagy valaki kombinálva-e a fogamzasgatlot vele?



2023. márc. 4. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló önmagában elég. Nem szükséges mellé semmi más.
2023. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell mellé más fogamzásgátlás.


Inkább a mellékhatásoktól tarts

2023. márc. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hála égnek az elmult 1,5 evben semmi mellékhatás nem jelentkezett nalam, minden rendben volt. Csak meg is bennem van a félsz, ha belem elvezne nehogy baj legyen, pedig legbelul tudom hogy mar miota szedem rendesen es odafigyelve
2023. márc. 4. 13:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért figyelj rendesen mert 2 év után is kezdődhet a gebasz


Szerintem ha így se úgy se engeded hogy beléd élvezzen feleslegesen mérgezed magad.

2023. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt a helyzet hogy 99%ban engedném, es tudnam sokkal jobb lenne minden , nem kene egyikonknek se “agyalni” kozbe. De az az 1 pici % ott motoszkál a fejemben. Es sehol se kapok megnyugtato vagy rendes valaszt🙁
2023. márc. 4. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
A tabletta teljesen megbízható önmagában is, ha mindent betartasz amit kell. És ne aggódj, nem mindenkinek lesznek mellékhatások, természetes figyelj magadra, járj el nőgyógyászhoz. Nem lehet úgy élvezni a szexet, ha nem tudod magad elengedni, mert 1%on agyalsz.
2023. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon igyekszem, sokszor problema nalam ez a kattogas. Parom is szeretne ha vegre en is teljesen eltudnek lazulni. Ezert is irtam ki a kerdesem hogy vegre kiűzzem magambol azt az 1%ot
2023. márc. 4. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült ezen túljutni kérdező? Én sajnos nem szedhetek tabit, marad a Pharmatex és az óvszer. Termékenységtudatos vagyok, mindig figyelem magam, és csak a mensi utáni pár napban és a mensi előtti pár napban nem használunk gumit csak pharma + megszakítás. 2 hónapja csináljuk így egyelőre nem lettem terhes. Csak gumival az a baj, h volt már h lecsúszott és olyan is volt, hogy kiszakadt... :( és volt h párom nem húzta ki időben. Én is nehezen tudok ellazulni ciklus közepén emiatt.
2023. szept. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!