Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS hol tudok hétvégén esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS hol tudok hétvégén esemény utáni tablettát feliratni?

Figyelt kérdés

Ma (szombat) nagyjából 7:00-kor történt, bocsánat a részletekért: a legelején foleg kívül 1-2 percig volt ott, de kb. 10 másodpercig belül óvszer nélkül. Nem tudtam, hogy még nincs a páromon óvszer, utána felvette, tehát ennyi történt anélkül. Mindig nagyon aprólékosan megnézi a végén, mert eszméletlenül paranoiás vagyok ezzel kapcsolatban. Tehát nem szakadt ki, de a legelején egy nagyon rövid ideig volt bennem anélkül.


Tudom, hogy nem sok az esély, de szerintem bármi lehetséges(?).


A menstruációt illetoleg 9-13-ig tartott, tehát 5 napja múlt el. Nem teljesen szabályos, elotte 1 hónap egy az egyben kimaradt (ez alatt 8 tesztet csináltam, ennyire félek).


A kisebb kérdés (inkább, hogy megnyugodjak) kicsi az esély rá, nem?


A lényeges pedig, hogy ma hol tudnék feliratni esemény utáni tablettát? Kerületi ügyeleten esetleg központi korházi ügyeleten (Budapest)?


(Sajnos 2-es típusú bipoláris zavarra szedek hormontartalmú gyógyszert, ami csökkentené a fogamzásgátló hatását, de oszintén, amellett is félnék gyógyszer nélkül.)


Tudom, én vagyok a hibás, felelotlen, stb., hiába nem tudtam róla de kérlek szépen segítsen valaki!


Nagyon köszönöm!



2023. márc. 18. 07:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha magánúton lehetséges nekem az is tökéletes, tényleg annyira félek, hogy ha szükséges, fizetek is magánklinikán az orvosnak.
2023. márc. 18. 07:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Helyedben nem aggódnék, de ha biztosra akarsz menni, a lakhelyedhez legközelebbi nőgyógyászati ügyeleten/klinika nőgyógyászatán felírják, vagy esemenyutan.hu
2023. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon remélem, hogy sehol se tudsz ilyet felíratni.
2023. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 miért gondolod így? Szerinted tényleg nincs rá szükség?
2023. márc. 18. 09:17
 5/10 A kérdező kommentje:
#2 nagyon szépen köszönöm! Végiggondolom még ma, de ez a weboldal nagyon hasznosnak tunik!
2023. márc. 18. 09:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, 13?
2023. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Szia! Nem, elmúltam 20 éves. Ha arra utal a kérdés, hogy miért félek ennyire, vagy ennyitol nem lehet teherbe esni - volt egy elég nagy traumám korábban, ami érinti ezt a dolgot. Lehet, sot biztos, hogy ez kívülrol sokaknak nevetséges, de ez sajnos nem oldja meg számomra a dolgokat. Mondhatjuk akár igen, betegesen félek ettol, nagy valószínuséggel feleslegesen.

Örülök ha mindezek ellenére valaki segít, ha te viccesnek találod, legalább olvastál ma egy ilyet is.

2023. márc. 18. 10:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is választ kapj. Gugli: sürgősségi fogamzásgátlási ambulancia.

Miután végiggörgetted a hirdetéseket akkor megtalálod (van egy oldal ami összeírja őket had ne másoljam most be). Bp-n a SOTE II, máshol a megyeszékhely megyei kórházai.


Amúgy neked nem kell, bár nem zárható ki, de pár húzástól minimális a kockázata. Nem érné meg felborítani a hormonháztartásod most. Ha szakadt volna a gumi "bent" akkor más lenne a helyzet, de nem ez történt.

2023. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem azt mondák hogy az elő váladék is jelenthet gondot.mondjuk én fizetőshöz mentem és nem is igazán akartam gumi nélkül de a kérdésre ez volt a válasz.
2023. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen ez tényleg röhejes, jót is nevettem rajtad😂 de hogy normálisan is válaszoljak, mihamarabb keress fel egy pszichológust és kezdjetek neki a terápiának, mert ezzel megkeseríted a saját és a partnered életét is.

Vagy ha az segít, akkor olvass biológiai könyveket, mert pl az előváladékban is csak akkor van spermium, ha előtte már élvezett a delikvens 1-2 nappal, amúgy nincs benne. Vagy nálatok történt élélvezés 1-2 nappal ez az incidens előtt?

2023. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!