Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jaydess spirál felhelyezése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaydess spirál felhelyezése után egy héttel ugyan úgy lehet együttlét gumi nélkül mint a többinél?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
betegtájékoztató?
2023. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászod mit mondott? Had ne legyünk már anonim fórumozók okosabbak annál aki látott, ismeri a kórelőzményeidet, megvizsgált és ez a szakmája.
2023. márc. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Emberek egy fogamzásgátlóról beszélek ehhez nem kell korelőzmény.
2023. márc. 18. 16:45
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
én meg betegtájékoztatóról, amit kaptál
2023. márc. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha a betegtájékoztatásban szerepelne erről bármi, nem írtam volna ide semmit ahogy akkor sem ha a nogyogyaszom elérhető lenne és vagy mondott volna bármi konkrétat nekem erről.
2023. márc. 18. 20:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet
2023. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#5 egy méhen belüli, fokozatos kioldódású hormonális fogamzásgátlóról beszélsz. Ergo, célszerű az első teljes hónap kivárása hogy látni lehessen hogyan reagál rá a szervezeted (lehet nem tolerálja és ki kell venni a ciklus közepénél - ritkán, de előfordulhat).
2023. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ha az első (1-7) ciklusnapok valamelyikén rakták fel, ahogy a tájékoztató írja, akkor egyből véd. (Gondolom ezért nem is tér ki rá külön, hogy kellene kiegészítés)
2023. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ciklus 4. Napjan raktak fel.

Koszonom szepen a nem tamado valaszokat! :)

2023. márc. 20. 00:21
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 ha minden flottul megy akkor tényleg nem kell kiegészítő védekezés, de ugyebár nem tudod hogy minden flottul fog-e menni. 100-ból 99x igen, de ha abba az 1%-ba tartozol akkor beszívtad. Megéri még abban az egy hónapban kieg. védekezést alkalmazni hogy elkerüld a kockázatot. Ha mégis becsap a ménkű és 1%-ba esel akkor utána már késő gondolkozni de jó lett volna még várni egy hónapot.
2023. márc. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!