Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fitymám miatt lehet nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymám miatt lehet nem tudok rendesen óvszert használni?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy jövő héten lenne az első szex az életemben. Vettem egy óvszert, és gyakorlásképp próbáltam benne maszturbálni síkosítóval, viszont a fitymám előrecsúszik az óvszerben, ezzel együtt az óvszert is magára rántva. Mi lehet ennek az oka? A méret megfelelő, szóval nem azzal van a gond ( Durex Feel Thin)

Nagyon parázok, nem akarok emiatt beégni, gondot sem akarok belőle...

Mit tudok tenni? Normális ez egyáltalán? Lehet hogy a punciban nem fog lecsúszkálni? :/



2023. márc. 18. 23:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy merev állapotban is fedi a makkom. Viszont a makk ,,teteje" akkor így látszódik. Szóval nem teljes egészében fedi
2023. márc. 18. 23:18
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg venni egy kissebbet.
2023. márc. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Túl nagy méretűt vettél. Vegyél kisebbet.
2023. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat srácok.

Hát igen, gondoltam erre is, viszont nincs vékony fütykösöm, a hossza meg 13cm, de úgy tudom a hossz nem befolyásolja az óvszer méretét. Ja és amikor felhúzom az óvszert, akkor a gyűrű is szorítja a péniszem. Olvastam már mindent hogy biztos fitymaszűkület vagy valami, de nekem az sincsen mert teljesen letudom húzni a makkról

2023. márc. 19. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:
várj, amikor fehuzod a fitymádat előbb húzd hátra a perem alá. utána tedd rá
2023. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtörtént amúgy, és semmi baj nem volt :D Valószínűleg azért csúszott le mert nem volt teljesen kemény. Akció közben pedig egyszer sem csúszott le :)
2023. márc. 29. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
na jól van :)
2023. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!