Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rézgyöngy spirál menstruációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rézgyöngy spirál menstruációs kehellyel?

Figyelt kérdés

15 éve használok kelyhet, legjobb dolog ami velem történt valaha, nem szeretnék tőle megválni semmiért sem, viszont a rézgyöngy spirál mellett döntöttem mint fogamzásgátló eszköz, mert nem kell vele különösen foglalkozni.

Viszont elvileg a kehely a vákummal ki tudja szippantani. Azt olvastam hogy a nagy léglyukú kehelyt kell választani, de nem találok olyat sehol,ami olyan nagy lenne..ráadásul alacsony méhszájhoz valót.

Azért nem a nődokitól kérdezem mert nem ismerem annyira, vannak dokik akik nem preferálják a kelyhet.


2023. márc. 28. 04:22
 1/3 anonim ***** válasza:

10 eve hasznalok kelyhet es spiralom van.

Meg megvan 🤣

2023. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használtam spirállal kelyhet és végig paráztam rajta, hogy mi van, ha leszedi. Aztán a mellékhatások miatt végül leszedettem a spirált. De megállapítottam, hogy ezt kizart, hogy a kehely vákuumja lehúzta volna. Egyáltalán nem jön az olyan könnyen le :) persze extrém történrtek mindig vannak, de erre tényleg nem sok esély van
2023. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. ápr. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!