Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a spirálról?

Figyelt kérdés

A tabletta nem játszik, mivel a családban volt több myoma, vérrög, trombózis, agyvérzés. Nem is szeretném ezzelagam mérgezni, ráadásul PCOSem van.

Az óvszer megint nem jó nekem, mivel fájdalmas úgy az együttlét, pedig nem vagyok latex allergiás.


A választás így nekem a spirálra esett, viszont nincs semmi tapasztalatom vele. Szülni nem szeretnék. Így nincs sok esély, hogy orvos felhelyezi nekem? Magán rendelés által szeretném ezt megérdeklődni, hátha. A rákszűrésem is negatív, nemrég lett levéve.



Ősszel leszek 24 éves.



2023. ápr. 16. 18:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan spirál, amit kifejezetten fiataloknak helyeznek fel, nem gond, hogy nem szültél. Szóval minden esélyed megvan, szerintem is jó irány a magán klinika. Javaslom, hogy nézz utána a rézgyöngynek is, mint opció.
2023. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
9%

Fuj nehogy benyomasd magadba azt a f***st !


Egyertelmu: a palid oldja meg akar tablettaval. Van sperma olo ilyen folyadek asszem a szex elott kell odatenni (nezz utana en nem probaltam.)


Eszedbe ne jusson a testedbe feltometni azt a sz#rt jesszus.


Es ha 8 ev mulva pl egy masik f@$zival megis tervezel 1 gyereket ?

2023. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
0%
En az atya uristen kedveert se tennem.
2023. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
2%

Eszedbe ne jusson, ha nem akarsz nagyobb problémát magadnak.


Van egy rossz hírem: még koránt sem biztos, hogy ha akarnál is (bár azt írod, hogy nem) egyáltalán valaha ki tudsz hordani egy terhességet, vagy egyáltalán megtudsz foganni. Hiába vannak gyógyszerek, meg különböző rásegítések. Ha erre rámész még spirállal, akkor még a maradék 1% esélyt is elfogod veszíteni, mert hogy összenövéseket okozhat.

2023. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
0%

Uram isten. Onkent es dalolva nyomatjak magukba ezeket a brutalis dolgokat..


Aztan HA megis szulni akar.

2023. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
24%
4+ PCOS ember vagy nem, vagy csodaszámba van ha teherbe tud esni. Ezt nem mondja manapság a doki, nem akar lelombozni, de régen egyenesen megmondta.
2023. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
12%
4+ Normál esetben mindennemű segítség nélkül, természetes úton 0,5% esélyed van a terhességre. Csak hogy tudd.
2023. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
A negatív vélemények mellé esetleg érvek? Tapasztalatok?
2023. ápr. 16. 19:32
 9/69 anonim ***** válasza:
14%
4+ Jah, és akkor még mélyen hallgatnak arról, hogy az oltott embereknél úgy néz ki, hogy vagy sérült utódokat, vagy vetélés, vagy abszolút nem esnek teherbe. Amig dominál az oltás. Mivel fiatal vagy esélyes hogy Pfizet kaptál cca.5 évre elvágtad magad..
2023. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim válasza:
90%

A kérdező leírta, hogy nem akar szülni, szóval a legkevésbé sem lényeges, hogy mennyi esélye lenne teherbe esni spirállal meg anélkül is.

Van amúgy olyan spirál, ami kifejezetten nem szült nőknek lett kitalálva, szóval lehetőség van rá, de a magánrendelésen az orvos úgyis elmond mindent. Bár nekem volt ismerősöm, aki nem spirálja volt és miután felrakták minden baja lett tőle, ami előtte nem. Végül kivettette és megszűntek a problémák. Persze ez egy példa, nem jelenti h neked is gondot okozna.

2023. ápr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!