Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabi után mennyi az esélye, hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Páromról aktus közben lacsúszott az óvszer amit nem vettünk észre közben, így az aktus végén megtörtént a baj. Körülbelül 10 órával utána bevettem az escapelle nevű tablettát( az orvos a telefonba, mondta is, hogy bőven jó időben vagyok) valamint az aktus a menstruációm előtti napon történt amikor elég alacsony a termékenység. Szerintetek lehetek így terhes? Az a baj, hogy nagyon rá parázok az egészre. Sosem történt még ilyen. Köszönöm a rendes válaszokat!

2023. ápr. 22. 01:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Kivanok a babának jó egeszseget!
2023. ápr. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj,ne aggódj.
2023. ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%

Ne félj kislány hiba nem lesz,

Nálunk a gólyamadár fuvaros lesz!

2023. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szorítok , hogy minden rendben legyen. Elviekben úgy működnek ezek a tabletták minél hamarabb veszed be annál nagyobb az esély hogy nem lesz gond.
2023. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm a választ! Én is nagyon remélem, hogy hatni fog. Ez nyugtat, hogy időben voltam. Csak már annyi mindent olvastam itt, hogy be is paráztam rendesen.
2023. ápr. 23. 14:38
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne olvassgasd a netet, mert tényleg sok hulyeseget írnak. Bízz az orvosban. Ha azt mondta időben vgy akkor az így is van. Nyugodj meg. Ha pedig késik a menstruaciod majd siman lehet h a gyógyszer az ami bezavar majd a hormonhaztartasba.

Jah es pl lebegjen a szemed előtt, h tenyleg hany olyan van akik babát akarnak, es bennuk is elmegy a pasi, de nem lesznek terhesek elsőre még akkor sem, amikor jókor probalkoznak. De nyugi, barmikor is tortent volna a gyógyszer hatni fog.

2023. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! <3
2023. ápr. 26. 00:10
 8/14 anonim ***** válasza:
Én hétfőre várom. Nálunk majdnem középidőben történt a baleset, úgyhogy nagyon félek. 😞 Mikor a kisfiam "készült" elsőre összejött és középidőben. Rá 2 óra max 2 és fél, bevettem a gyógyszert, de annyian írják, hogy nem hatott, pláne majdnem középidőben. 😞
2023. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8.

Én is olvastam, hogy van akinek nem sikerült, de mi időben bevettük a tablettát, te is én is úgyhogy remélem minden oksi lesz.🥺

2023. ápr. 27. 21:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem én is, ezen kattogok a baleset óta, ahogy közeledik a nap, amikor meg kellene jönnie, egyre idegesebb leszek. 😞 Nagyon drukkolok neked is!
2023. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!