Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legkevesebb kockázatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legkevesebb kockázattal járó, de mégis hatásos fogamzásgátló módszer?

Figyelt kérdés

Párommal gumióvszert használunk, arról váltanánk. Sok helyen olvastam utána a többi dolognak. Krém, kúp általában kevés hatékonyságot hoz vélemények szerint, spirál sem a legtöbbet. A tablettának és injekcionak rengeteg mellekhatasa van, nem beszélve a hormonális hatterrol, hogy teljesen felbolygatjak azt, az injekció pedig akár sorvaszto hatással is lehet. Olvastam a tapaszrol is, arról nem sok információ van.


Végső soron melyik lehet az, amelyik hatásos, de a későbbiekben gyermek vallalasnal, vagy hormonális szinten a legjobb a mutatoja, hogy nem lesz belőle probléma a használatától? 20/N


(igen,az orvosi vizsgálat folyamatban, információkat szeretnék gyűjteni, hátha van valami amiről még nem hallottam)



2023. ápr. 25. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

A legjobb a gumi! Aztán a tabi, bár ennek tudjuk a mellékhatásait.


A spirál se a legjobb.


A többi meg ugyan az, mint a megszakításos módszer.


Egyébként mi ezt használjuk 6 éve, eddig semmi gond.

2023. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Az elköttetés, de ugyebár ez nálatok még nem játszik. Akkor a hormonmentes módszerek közül marad a spirál vagy az óvszer. A ti döntésetek.
2023. ápr. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a gumi a legjobb. A megszakítást viszont felejtsétek el! Volt akivel 8 és 5 évig csináltam ezt és semmi probléma nem volt (utóbbiból 3 gyerek lett, mikor már akartuk) sajnos viszont 3 abortusz volt mellette másokkal. (Nem tegnap kezdtem, mindig nagyon fegyelmezett voltam, nem ezen múlik)
2023. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

PCOS betegként a meszsakítás teljesen megfelelő, mert csak 1% az esélye, hogy terhes leszek.

Amennyibe meg az óvszer kerül lassan, abból felnevelem a Weasley gyerekeket.


19/L

2023. ápr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hormonmentes spiralom van, allitolag jobban ved mint a tabletta, 4 eve van fent, bevalt.
2023. ápr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5ös ez azért nem teljesen így van. Nekem is PCOS-em van, és amikor gyereket szerettünk volna, akkor szinte egyből sikerült. Lehet én vagyok a millióból egy, bár nem hinném. Hányszor hallottuk már hogy egy orvos azt mondja, hogy nem lehetséges a gyerek, aztán mégis.
2023. ápr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Megszakítás. De ahhoz ész is kell. Remélem nem veled egykorú a pasid!
2023. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
xd
2023. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!