Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedés után 1.5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedés után 1.5 órával hasmenés volt, szedtem be új tablettát. Véd?

Figyelt kérdés

20:00kor szedtem a kombinált fogamzásgátlóm mint minden nap

21:30kor hasmenés

Most 21:40kor beszedtem egy pótlás tablettát

Véd?


(jangee 0.02)


2023. máj. 21. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem szabadott volna újat bevenni.

Nem véletlenül van benne annyi tabletta, amennyi. Így csak összezavarod a ciklusod. Elég lett volna 1-2 hétig kiegészítő védekezés

2023. máj. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vettél be, oké, szerintem meg szabadott, és kell is, ha kiegészítő védekezést nem használtok. Viszont végy egy dobozt, amiből csak ilyenkor veszel be, vagy amiből most tudod pótolni azt az egyet, amit bevettél pluszban.
2023. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki hogy egy lágy széklet nem okoz gondot, csak ha többször mész egymás után. Igazából az a hasmenés, máskor én is inkább a kiegészítő védekezést javasolnám.
2023. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
NEM kell másikat bevenned! A tabi a vastagbél-traktusból szívódik fel, egyéni anyagcsere (és az elfogyasztott táplálék mennyisége, összetétele) függvénye mikor ér el odáig. S ha ki is ürült akkor sincs probléma HA holnap normál módon folytatod és azok rendesen fel tudnak szívódni.
2023. máj. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A betegtajekoztato azt irta be kell vennem, mert ha amint beveszem kijön belolem akkor úgy kell kezelni mint a "elfelejtettem bevenni a tablettat" pontban
2023. máj. 22. 09:31
 6/9 A kérdező kommentje:

Mellesleg igen, a hasmenés az folyamatos, nekem egyszeri volt mert csípőset ettem

Akkor alapjaraton amikor ez tortenik (csiposet eszek es gyorsan kijön belolem) olyankor amúgy nem kell izgulni hisz csak egyszer történik meg?

2023. máj. 22. 09:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezt mondta doki, hogy az nem számít.

Ha a neten rákeresel mi számít hasmenésnek ott is azt írják hogy csak a napi 5×,6× híg széklet. Az egyszeri híg széklet vagy a gyakori normál széklet nem számít.

Amúgy nem nagy baj az se hogy bevetted, de azt egy plusz levélből kell pótolni. Tehát én ugyanúgy, ugyanannyi tablettát vennék be, mint egyébként.

2023. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja nekem amikor volt ilyen, megszakítással nem volt baj.

De ha gumit használtok 1-2 hétig akkor meg 100%-hogy nem lesz.

2023. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Tegbap este amikor kiirtam a kérdést (meg amikor bevettem) akkor izgultam kicsit rajta, de rajottem hogy neten is biztos fennt van a betegtájékoztató, meg másoknak is volt ilyen kérdése

Mindenhol azt írják hogy jól csináltam, a tájékoztatóban is, de azért jó a megerősítés tőletek!

Köszönöm :)

2023. máj. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!