Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyárra le lehet cserélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyárra le lehet cserélni másra az evra fogamzásgátló tapaszt?

Figyelt kérdés
Már sok fogamzásgátlót kipróbáltam, pár hónapja használom az Evra tapaszát, de nyáron szerintem elég zavaró lehet hogy ahova a tapaszt felhelyezem foltokban fogok csak lebarnulni (főleg hogy javasolt váltogatni a helyét). Tudom, hogy nem szerencsés váltogatni a fogamzásgátlót, de mások akik ilyen tapaszt használnak mit csinálnak vele nyáron?

2023. máj. 24. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem váltasz akkor hüvelygyűrűre?
2023. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért mert már több fogamzásgátlót is próbáltam és az Evra számomra a legkényelmesebb, ez okozza nekem a legkevesebb mellékhatást. Próbáltam hüvelygyűrűt is de az egy fél év után már nem volt komfortos.
2023. máj. 26. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Én fenékre ragasztom ott úgyis takarja a bikini

Szolizni is szoktam benne nem nagyon marad meg a nyoma 😊

2023. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!